Представники Добропілля взяли участь в зустрічі робочої групи Платформи Єврокомісії «Трансформація вугільних регіонів»

16-17 жовтня у Брюсселі проходила шоста зустріч робочої групи Платформи Єврокомісії «Трансформація вугільних регіонів».

У заході взяли участь представники органів місцевої влади та громадянського суспільства 6 міст нашого регіону, які утворили весною цього року Платформу сталого розвитку вугільних міст Донецької області. Нагадаємо, що Платформу було створено з метою «м'якого переходу» та розвитку економік вугільних моно міст, створення спільних проектів з диверсифікації надходжень до міських бюджетів.

Перший заступник Добропільського міського голови Олексій КОРМІЛЬЦЕВ прокоментував зустріч на своїй сторінці у Facebook: «Переймаємо досвід європейських міст, в яких проходить або вже відбулась трансформація. Також завдяки проекту та організаціям «Germanwatch», «Екодія», ЛОПЦ «Альтернатива» відбудуться зустрічі з представниками Єврокомісії щодо залучення донорських організацій, надання допомоги у розробці місцевих та регіональних програм для вугільних міст, підтримки на рівні Міністерств України».

Під час зустрічі з керівником енергетичної секції групи підтримки України в Європейській комісії Торстеном ВОЛЛЕРТОМ було підтверджено участь Добропілля в проектах Платформи сталого розвитку вугільних міст. Одним з напрямків проекту є забезпечення водопостачання з використанням шахтних вод. Учасники заходу вирішили провести наступну зустріч у листопаді в місті Київ та саме на ній вже розглянути проектні заявки від Добропілля та міст Платформи.

brus

brus1

brus2

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.