В Добропіллі обговорили стан породних відвалів шахт «Алмазна» та «Добропільська»

30 жовтня в залі засідань Добропільської міської ради відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Одне з питань порядку денного - стан породних відвалів шахт «Алмазна» та «Добропільська». За підсумками засідання комісією було вирішено аварійну ситуацію з відвалами рахувати, як наближену до надзвичайної. Також зобов’язати ВСП «Шахтоуправління «Добропільське» ТОВ «ДТЕК «Добропіллявугілля» та ПАТ «ДТЕК Добропільська ЦЗФ»:

- відновити межові знаки, що закріплюють всі кути поворотів меж земельних ділянок, наданих для експлуатації та обслуговування породних відвалів, координати яких були визначені та передані користувачам на зберігання, згідно актів у термін до 10.12. 2019 року;

- оновити звіти щодо виконання топографічно-геодезичних робіт на всіх породних відвалах з наданням топографічної зйомки породних відвалів на ділянках, де зафіксовано зсуви та сліди робіт;

- надати копії актів виконаних робіт щодо профілактики зсувів породних відвалів на ділянках, де зафіксовано зсув. Інформацію надавати до відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради.

komis

komis1

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.