ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до фінансового плану на 2019 рік комунального підприємства «Архітектурне бюро» Добропільської міської ради

Комунальне підприємство «Архітектурне бюро» Добропільської міської ради за своїми показниками відноситься до мікропідприємств (Господарський кодекс України гл.6; ст. 55;ч.3). Основна діяльність бюро – «Діяльність в сфері архітектури» КВЕД 71.11.- проектні та вишукувальні роботи.

КП «Архітектурне бюро» Добропільської міської ради застосовує госпрозрахунковий метод ведення своєї діяльності, бюджетних коштів для покращення фінансового стану ніколи не залучало. Придбання необоротних активів здійснюється з чистого прибутку підприємства.

Бюро є платником податку на прибуток на загальній основі і не є платником податку на додану вартість.

Доходи КП «Архітектурне бюро» Добропільської міської ради формуються шляхом оплати послуг за діяльність в сфері архітектури. Вартість виконаних робіт формується на підставі «Правил визначення вартості проектно-вишукувальних робіт для будівництва, здійснюваного на території України» - ДСТУ Б Д 1.1-7:2013, які є державними будівельними нормами України, де застосовуються усереднені загальногалузеві витрати.

Штат бюро складає п’ять одиниць. Посадові оклади, премії та інші виплати формуються згідно з Колективним договором бюро, затвердженим Засновником. Нарахування та виплати здійснюються згідно з законодавством України та фінансовими можливостями бюро.

Бюро відноситься до мікропідприємств і не створює цільових фондів.

Обсяг виконаних робіт на 2019 рік заплановано в розмірі 700,00 тис. грн., витрат – 673,00 тис. грн. Планується отримати прибуток у розмірі 27 тис. грн.

Фонд заробітної плати бюро на 2019 рік сплановано в розмірі 407 тис. грн. Середня заробітна плата на одного працівника запланована в розмірі 6 тис. грн. Планується збільшити штат працівників бюро на одну одиницю.

         

Начальник бюро                                                              О.Л. Гордієвська

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.