Добропільські велосипедисти взяли участь у Чемпіонаті Донецької області

У м. Лиман з 31 жовтня по 03 листопада проводився відкритий Чемпіонат Донецької області з моунтінбайку серед юніорів, юніорок, юнаків, дівчат, молодших дівчат за участю понад 100 спортсменів з міст Донецької області: Сєвєродонецьк, Добропілля, Лиман, Краматорськ, Слов’янськ, Бахмут, Маріуполь.

Добропілля представляли 5 спортсменів з велосекції ДЦФЗН «Спорт для всіх», яких тренує Валерій БЕГЕЄВ.

Змагання проходили впродовж 3 днів по пересічній місцевості на трасі крос кантрі.

У 1 день - гонка на час (розділений старт), в якому юнаки спробували свої сили і відслідкували рівень результатів у порівнянні з попередніми роками. Мета цього змагання – проходження кола протяжністю 1,6 км по 1 спортсмену з інтервалом у 1 мін.

У 2 день відбувалась парна гонка (елімінатор), в якій стартували 4-5 спортсменів, відібрані за результатами змагань першого дня гонки. Стартували групою по колу 1,6 км, виходячи з віку учасників. Юнаки змогли подолати не тільки свої можливості, але й суперника, який їде попереду. Проявився азарт, прагнення до перемоги, бажання стати першим.

Групова гонка – крос кантрі – проходила у 3 день змагань. Стартували спортсмени за віковими категоріями одночасно всі. Саме в цей день боротьба за призові місця була найбільш напруженою та важкою, адже необхідно було подолати найдовшу дистанцію.

Учасники змагань з секції велоспорту Добропілля:

Тимошенко Дмитро, 2003 р.н.

Демяненко Ілля, 2006 р.н. 

Шершнєв Іван, 2006 р.н. 

Дудка Віолета, 2006 р.н.

Алексеєнко Анастасія, 2009 р.н.

Секція була створена лише пів року тому, а її вихованці вже показали дуже добрий результат. Юнаки змагалися на рівні спортивних дитячих шкіл та школи олімпійського резерву. Змогли продемонструвати гідні результати, що дуже радує їх самих та викликає бажання тренуватися надалі.

У зимній період триває підготовка до участі в обласних змаганнях, які відбудуться навесні 2020 року у м. Лиман.

Але основна мета спортсменів – це участь у Чемпіонаті України.

Бажаємо нашим спортсменам нових досягнень та перемог!

vel

vel1

vel2

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.