Міss Fashion&Beauty 2019 - конкурс краси, молодості та чарівності

У минулу п’ятницю в Центры культури та дозвілля Добропілля відбувся конкурс "Міss Fashion&Beauty - 2019".

Дев`ять учасниць зі шкіл нашого Добропілля на сцені із Попелюшок перетворились у справжніх принцес.

Нашим красуням в ошатних сукнях належало представити себе в творчому конкурсі і розкрити у дефіле з різними темами. З кожним дефіле боротьба становилась гарячішою. Це був важкий, але цікавий вечір!

Ті, хто був присутній на конкурсі, погодяться, що вибрати одну-єдину Міс було нелегко. Які виступи! Які наряди! Які здібності! На сцені вони відчували себе впевнено як справжні моделі, демонстрували нам свої вбрання. Посмішки з учасниць не сходили протягом усього вечора, але коли прийшов час оголосити результати, хвилювання відчувалося не тільки в залі, але і на сцені. Журі підвело підсумки і оголосило переможницю конкурсу краси "Fashion&Beauty – 2019»!

Приз та корону переможниці завоювала Діана Румянцева, учениця КЗЗСО №2. Кожна з учасниць, згідно з положенням про конкурс, отримала свій титул. Карина Косарева - "Міс Стиль", Дар’я Д’якова - "Міс Артистичність", Діана Карпенко - "Міс Чарівність", Христина Карбань стала " Міс глядацьких симпатій ", Катерина Агаєва – «Міс Талант», Валерія Сметана – «Міс Грація». Друга віце-міс - Андрєєва Уляна, а звання першої віце-міс отримала Анастасія Матвієнко.Учасниці конкурсу, ошатні і щасливі, ще довго після виступу фотографувалися і приймали вітання з перемогою.

miss10

miss11

miss12

miss13

Конкурс краси проходив за фінансової підтримки:

Добропільської міської ради

Магазіну «Уют»

Магазіну «Технодім»

Магазіну «Вацак»

Магазін «Шахтар»

Медичний центр «MedAktiv»

Кафе «Добре місто»

Розважальне агентство «White ballone»

Розважальний центр «LUX»

Піццерія «Браво».

Спонсорську підтримку також надали: фотограф Віталій Аношка, візажисти-бровісти Надія Грищенко та Людмила Древаль, фітнес-тренер групових програм Любов Полякова.

 

Фоторепортаж від Олени Зеленської.

 

 

 

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.