В Добропіллі відсвяткували День Святого Миколая та запалили головну ялинку міста

Ранок 19 грудня для пасажирів міських маршрутів 1А та 2 видався по-справжньому чарівним. Ще б пак: їх, серйозних і зосереджених, вітав у салоні сам Святий Миколай! А подиву школярів, на яких і був, в першу чергу, розрахований цей захід, не було меж. Несподівана зустріч, привітання, солодкий подарунок (бо всі ж були слухняні протягом року!) створили святковий настрій. Не менш приємно було і дорослим, які не скупилися на вдячні слова на адресу Святого Миколая та говорили, що цей день став і справді особливим. А добрий Святий Миколай після поїздки вирішив привітати також і тих школярів, які поспішали на уроки, йдучи через площу. 

Вже увечері на маленьких добропільців чекала насичена програма, яку підготував колектив Центру культури та дозвілля: різноманітні майстер-класи з розпису пряників, створенню цукерок та символу прийдешнього року тощо. А потім малеча та дорослі разом вітали Святого Миколая на площі, запалювали міську ялинку-красуню та водили коло неї хороводи.

Вітаємо всіх добропільчан з прийдешніми святами та бажаємо сімейного тепла та затишку!

mikol

mikol1

mikol2

mikol3

mikol4

mikol5

mikol6

mikol7

mikol8

mikol yal

 

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.