Білицькі музиканти виступили на XIV Регіональному фестивалі церковних хорових колективів

23 січня у Палаці культури ПрАТ «ШУ «Покровське» (м. Покровськ) відбувся XIV Регіональний фестиваль церковних хорових колективів «Крещением отверзаются небеса».

У масштабному заході взяли участь більше 20 колективів Донеччини, а також гості з Луганської області. Не вперше бере участь у фестивалі колектив музичної школи № 2 міста Білицьке. Цього разу свої виступи глядачам подарували хор духовної музики «Благовіст»  викладачів музичної школи (керівник Г. Тищенко), який є учасником фестивалю від початку заснування, та вокально-інструментальний ансамбль «Криниченька» (керівник Г. Охріменко).

Крім духовної музики, на фестивалі звучали обрядові та народні пісні у виконанні аматорських фольклорних колективів з різних куточків області. І виконавці, і слухачі отримали справжню насолоду, адже перші працювали для вдячної аудиторії, а другі долучилися до відродження спонконвічних традицій духовності. Невипадково обов`язковим номером кожного учасника було виконання колядки. Юні бандуристки вокально-інструментального ансамблю «Криниченька» стали справжнім відкриттям і окрасою заходу.

Всі учасники отримали солодкі подарунки та привітання від директору БФ «Надія» Н.В. Іваньо. 

fest m

fest m1

fest m2

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.