Добропільські шахісти повернулись з регіонального турніру з призами

З 25 по 26 січня в Слов'янську пройшов щорічний шаховий турнір «Біла тура». Всього в турнірі взяли участь 80 спортсменів, представники міст: Слов'янськ, Краматорськ, Костянтинівка, Покровськ, Миколаїв та вихованці шахового клубу  «Каїсса» (тренер – Валентин НЕПИЙВОДА) при Спортивному комплексі м. Добропілля.

Календар змагання включав 3 турніри:

- турнір А для 1-3 розрядів об’єднав 27 учасників. Представники від Добропілля: Васильєв Гліб, Полєтаєв Дмитро, Трофименко Михайло, Василенко Андрій;

- турнір В для 1 юнацьких розрядів, серед 26 учасників від Добропілля були Бердецкій Костянтин, Васильєв Матвій, Сидоренко Ганна;

- в турнірі С змагалися 27 дітей, які ще не мають спортивних розрядів, у тому числі Сосновцев Олександр і Павленко Микита з Добропілля.

Турніри проводилися за швейцарською системою в 9 турів.

За підсумками змагань призерами від Добропілля стали:

• в турнірі А - Васильєв Гліб набрав 5 очок і посів 2 місце серед 3 розрядів, Трофименко Михайло - 4 очка і 3 місце.
  • в турнірі В - Бердецький Костянтин - 6 очок, 3 місце. А Васильєв Матвій став переможцем в номінації «Наймолодший шахіст» (8 років), набравши 5 очок.
  • в турнірі С - 3 місце дісталося Сосновцеву Олександру, який набрав 7 очок з 8 можливих, програвши лише переможцю турніру.

Хотілося б відзначити яскраву і змістовну гру Васильєва Гліба, який переміг багатократного призера обласних змагань зі Слов'янська.

Всі переможці були нагороджені грамотами, медалями та призами.

Вітаємо найінтелектуальніших спортсменів та їх тренера!