В Добропіллі привітали першу команду дівчат з баскетболу

Спортивне життя Добропілля представлено багатьма секціями, вихованці яких є багаторазовими чемпіонами різноманітних змагань.

Баскетбол є одним з найпопулярніших видів спорту серед командних ігор. У 2019 році відновився тренерський склад відділення баскетболу ДЮСШ. Для розвитку баскетболу до нашого міста було залучено два нових тренера Леонід МИХАЛКО та Олексій ОЧЕРЕТНИЙ.

Керівництвом міста була поставлена мета - формування тренером-викладачем Олексієм ОЧЕРЕТНИМ команди дівчат, здатної бути конкурентоспроможною з іншими спортивними клубами і жіночими командами України.

Було проведено цілеспрямований набір і спортивний відбір кандидатів до збірної команди на базі двох закладів загальної середньої освіти Добропільский НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів №4 – ДНЗ» та НВК «І-ІІІ ст.№7 – ДНЗ». На сьогодні склад команди з 12 основних гравців і 9 запасних сформований і затверджений в ДЮСШ.

Надалі проводиться конкурсний набір кандидатів у команду.

Керівництво шкіл сприяє формуванню та становленню команди. На початковому етапі була сформована основа команди в кількості 16 осіб, які у грудні 2019 року вперше захищали честь Добропілля на Чемпіонаті Донецької області у м. Мирноград, де посіли IV місце.

bask kom

З метою підняття командного духу, налаштування гравців на подальші перемоги у змаганнях більш високого рівня 8 лютого у спортивній залі Палацу спорту м. Добропілля відбулося урочисте вітання першої в історії ДЮСШ  жіночої баскетбольної  команди – БК «Добропілля».

З привітаннями виступив начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської  ради Віталій КЛИЧОВ та директор ДЮСШ Ірина БАЗЮК. Юні баскетболістки отримали іменні сертифікати про зарахування в ДЮСШ до відділення баскетболу.

Приємним сюрпризом для всіх присутніх став виступ команди черлідерів.

bask kom1

Після цього пройшло традиційне тренування у рамках «Діти + Батьки». І, як завжди, всі учасники отримали позитивні емоції та заряд бадьорості.

Кожен присутній мав можливість написати свої побажання юній команді на стенді «Лист у майбутнє БК «Добропілля».

Жіноча команда після отримання сертифікатів розпочала підготовку до кваліфікаційного Чемпіонату України, який відбудеться в місті Залізний Порт Херсонської області з 7 по 13 червня.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.