Депутати розглянули петицію щодо громадських вбиралень

В січні цього року на сервісі електронних петицій було зареєстровано звернення щодо громадських туалетів в місті. Автор петиції Андрій КЛІМОВ позначив проблему та запропонував придбати комплект біотуалетів для використання під час масових святкувань, а також для встановлення в парках, скверах, на дитячих та спортивних майданчиках.

Петиція набрала необхідну кількість голосів у визначений термін, тож була винесена на розгляд профільної депутатської комісії. На засідання, яке відбулось 12 лютого в актовому залі міської ради, запросили автора звернення та громадських активістів.

Під час обговорення присутні розглянули обставини, які впливають на ситуацію, а також запропонували варіанти заходів для її поліпшення.

Встановлення туалетів – це не разова акція, адже їх необхідно не лише придбати, а і постійно доглядати, що потребує значних витрат бюджетних коштів. Громадські вбиральні можуть бути непоганим бізнесом в приватних руках, але поки не знайшлось бажаючих.

Добропільський міський голова Андрій АКСЬОНОВ сказав, що кожен має право без перешкод користуватись вбиральнями у бюджетних установах, звісно ж з поправкою на графік роботи цих установ. Та, наприклад, під час масових гулянь на площі ім. Арутюнова двері ЦКД відчинені аж до кінця розважальної програми. Інше питання, що не всі містяни обізнані щодо такої можливості, отже необхідно посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу та встановити вуличні покажчики.

Вирішили також звернутися до власників кафе, магазинів, торгівельних центрів тощо та запропонувати їм надавати доступ до вбиралень не тільки клієнтам, а всім, кому це необхідно, особливо батькам з дітьми та людям похилого віку.

Разом з тим викликає обурення поведінка тих містян, які за інших рівних умов краще справлять потребу в кущах чи за рогом будівлі, аніж стоятимуть в черзі чи платитимуть за користування туалетом.

Шановні добропільчани, давайте поважати один одного, піклуватись про своє місто та пам’ятати, що культура починається з кожного з нас!

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.