В Добропіллі з’явився арт-простір «Manager room»

В Добропіллі відкрили простір для розвитку та творчості «Manager room». Ініціатори створення - учні 9-класу середньої загальноосвітньої школи № 6 - Катя, Микита, Олена та Катерина. Декілька місяців тому вони стали фіналістами інноваційної програми для молоді UPSHIFT Україна, яку реалізують Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та уряд Японії.

«Manager room» створений як осередок неформальної освіти та творчості. Його мета - дати дітям і підліткам можливість для розвитку та цікавого дозвілля. Тут будуть проводити майстер-класи з миловаріння, бісероплетіння, випалювання. Також команда «Manager room» запланувала два освітніх блоки -  ігровий english time та book club.

«Коли ми подавали заявку на UPSHIFT, то звертали увагу на те, що цікавого й корисного можемо створити для наших друзів, які ще не закінчують школу. Наша особиста мотивація була іншою - взяти участь у крутій програмі, отримати знання, навички в процесі реалізації власного проєкту, - розповідає Олена. - Які саме майстер-класи та гуртки будуть проводитись на базі простору, ми також вирішували, виходячи з інтересів школярів. Запитали учеників, і більшість сказали, що хочуть незвичайних заходів».

В «Manager room» можуть завітати всі охочі. Щоправда, є попередній запис груп. Простір працюватиме як в будні, так і в вихідні дні.

Автори «Manager room» прагнуть, щоб простір став місцем, де діти разом будуть навчатись нового: «Ми хочемо, щоб школярі могли разом робити цікаві та корисні речі. Бо, коли вони приходять додому після уроків, то не завжди є можливість і час компанією провести дозвілля цікаво і захопливо, наприклад, за миловарінням. А тепер у дітей, підлітків є неформальний простір, куди вони приходять, де є матеріали, обладнання, гарна програма та однолітки».

Крім майстер-класів, книжкового клубу, на базі простору буде проходити «english time» - заняття з англійської в формі гри. Тут переглядатимуть цікаві освітні відеоролики, вчитимуть мову через інтерактивні, розважальні завдання, а два рази на місяць вчителька буде давати уроки з граматики.

Перегляд фільмів, освітні івенти, організація творчих майстер-класів: при наповненні програми арт-простору команда «Manager room» вважає за потрібне дослухатися до бажань та ідей дітей і своїх друзів.

Детальніше за посиланням.

art pr

art pr1

art pr2

art pr3

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.