Газеті «Новий шлях» виповнилося 85 років

У лютому 1935 року за рішенням Добропільського райкому КП(б)У вийшов у світ перший номер газети «Новий шлях». З того часу вона жила і розвивалася разом з нашим краєм, була ретельним літописцем усіх визначних подій, торкалась доль тисяч людей, бо входила у домівки земляків як добрий друг, порадник, як член родини.
До 85-річного ювілею в читальній залі Центральної міської бібліотеки відбулась урочиста зустріч людей, які своє життя пов`язали з газетою – журналісти,працівники газети, ветерани видання, друзі газети, учасники ансамблю гарного настрою «Душа співає» ЦКД м. Добропілля, члени поетичного клубу «Крила надії».
Майже всі запрошені побачили себе і своїх друзів на фотографіях, представлених на фотовиставці, що була презентована в читальній залі.
Колишні працівники газети поділились спогадами про улюблену роботу, згадали всіх газетярів, які протягом існування видання наповнювали його цікавим змістом, формували зовнішній вигляд і надавали індивідуальності. Серед них М. Г. Принцевський, О.К. Дяченко, І.І. Калініна, Л.М. Леонова, Л.І. Альохіна, Ю.В. Бурховецька, О.Г. Супрядкіна.
З теплими побажаннями прийшли привітати з 85-річчям «Новий шлях» учасники ансамблю «Душа співає», поетеса та композиторка С.В. Каширська.
Саме зі сторінок міськрайонки бере початок поетичне слово нашого краю. Утворившись на початку 80-х у стінах редакції, поетичне об`єднання на початку 2000-х відродилося при бібліотеці, де плідно працює і сьогодні.
Тепла зустріч закінчилася гарячою чашкою чаю у колі однодумців і друзів, якими багата наша газета. Тож хай так буде ще дуже багато років!
nw
nw1
nw2
logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.