У Добропіллі відкрили школу з саморозвитку

Троє підлітків з м. Білозерське заснували проєкт «Winners». Вони хочуть проводити тренінги з саморозвитку для однолітків.

Настя, Орина та Андрій навчаються в 10 класі і багато часу проводять за спільним хобі: створюють шкільні газету та радіо. Тут кожен знайшов, як реалізувати свої таланти та захоплення. Настя з Андрієм готують інтерв’ю, пишуть, Орина - фотографує та малює.

Проте, кажуть школярі, в місті не вистачає можливостей, де можна отримати нові знання та вміння: «У нас багато активної, розумної молоді, яка хоче вчитись нового. Але в Добропіллі не проводять таких тренінгів для підлітків, як наприклад, у великих містах. А їздити кудись не завжди є можливості чи ресурси».

win

Саме тому троє друзів заснували школу успіху «Winners», де проводитимуть тренінги з тем, що будуть корисними й цікавими їхнім одноліткам: ораторське мистецтво, профорієнтування, ефективні переговори, розвиток лідерських якостей, проєктний менеджмент та командна робота.

Для початку команда «Winners» пройде навчання, отримає необхідні знання. Після цього планує розробити власну програму тренінгів та проводити їх для підлітків. Щоб втілити свій проєкт, команда «Winners» виграла грант від уряду Японії та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в рамках програми UPSHIFT.

«Якщо ми розуміємось на певній темі, маємо знання та досвід, то чому б не поділитись ними зі своїми однолітками, чому б не вчитись разом. Тим паче, якщо є запит, - пояснює Настя. - Теми, які ми обрали, універсальні. Думаю, отримані знання та навички допоможуть учасникам наших тренінгів в майбутньому».

Команда вже успішно провела перший тренінг з основ медіаграмотності. Настя, лідерка проєкту, пройшла відповідне навчання та отримала сертифікат. Під час тренінгу дівчина вчила однолітків критичного мислення, розпізнавати неправдиву інформацію, перевіряти факти, протидіяти маніпуляціям в ЗМІ, виявляти проплачені матеріали.

win1

Необхідність тренінгу з медіаграмотності команда «Winners» зрозуміла, коли провела анкетування в школі. Жоден з опитаних не знав, що таке медіаграмотність. Виправляти становище на тренінг прийшло понад 20 людей. Протягом 3 годин підлітки вчились критично мислити.

«Після заходу ми отримали багато позитивних відгуків. Всі були дуже активні. Думаю, причина в тому, що ми всі на одній хвилі. У нас немає ніяких бар’єрів, в першу чергу, вікових. Всім було легко, ніхто не боявся помилитись», - каже Андрій.

win2

win3

win4

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.