Робочий візит іноземної делегації до міста Добропілля

Сьогодні, 12 березня, у рамках Програми «Швеція – Україна: підтримка централізованого теплопостачання» Добропільський міський голова Андрій АКСЬОНОВ, народний депутат України Вікторія ГРИБ, яка очолює міжфракційне депутатське об’єднання «Платформа з трансформації вугільних регіонів» та генеральний деректор ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» Юрій ЧЕРЕДНИЧЕНКО зустрілися з консультантами Програми SUDH.

 

shved31                                  shved5  

 

Під час зустрічі за круглим столом також були присутні керівники виробничих підрозділів ДТЕК Енерго, Білицький міський та Новодонецький селищний голови, заступники Добропільського міського голови, начальники відділів та управлінь міської ради, представники КП «Добро», а також голова Громадської ради при міськвиконкомі.

Іноземній делегації було презентовано наше місто та його інфраструктура. В свою чергу Ронні НІЛЬСОН, Старший Інвестиційний Радник Нефко, та Гуннар БАРК, Свеко, повідомили про місію SUDH – сприяти кращому плануванню систем теплопостачання, виходячи з принципів ефективності, та допомогти місцевим громадам України шляхом надання муніципалітетам та теплопостачальним підприємствам доступу до зовнішнього фінансування для посилення місцевої інфраструктури. Були презентовані проектні ідеї з використання відновлювальних джерел енергії в системі теплозабезпечення міст великого Добропілля.

 

shved2                                shved4

 

Попереду два дні плідної праці, в тому числі знайомство делегації з вугільними підприємствами нашого міста та комунальним підприємством «Добро». Очікуваний результат – подальша співпраця у рамках Програми «Швеція – Україна: підтримка централізованого теплопостачання».

 

shved1

shved6

shved

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.