В Добропіллі заборонено проведення масових заходів та відвідування закладів освіти

Про це йдеться у розпорядженні Добропільського міського голови №30-р «Про забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211»:

«1. Структурним підрозділам Добропільської міської ради, а саме - управлінню соціального захисту населення, відділу освіти, відділу культури і туризму , відділу з питань сім’ї, молоді та спорту - в межах повноважень забезпечити невідкладне виконання пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» щодо заборони з 12 березня до 03 квітня 2020 року відвідування закладів освіти її здобувачами та проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів місцевого самоврядування.»

Нагадаємо, що Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила пандемію у зв'язку з поширенням у світі коронавируса Covid-19.

Пандемія - це поширення нового захворювання в світових масштабах. Характеризується відсутністю колективного імунітету у людства і, як правило, ефективних засобів профілактики (вакцини) і лікування.

І хоча серед країн сусідів не зафіксовано летальних випадків через коронавірус, і в самій Україні поки офіційно підтверджений лише один випадок захворювання, на тлі таких тривожних новин ввести карантин вирішила й українська влада.

Про таке рішення у середу оголосив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінету міністрів.

Регіональний план протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і пощиренню випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом

Протокольне рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

1

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.