Послуги Пенсійного фонду можна отримати онлайн

У зв’язку із обмежувальними заходами, прийнятими Урядом України для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 та запровадженням карантину, Добропільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє про можливість вирішити більшість питань без особистих візитів, скориставшись онлайн сервісами вебпорталу Пенсійного фонду:

-  подати заяву про призначення пенсії в «один дотик»;
- отримати довідки, достовірність яких підтверджується QR-кодом (форми ОК-5/ОК-7, довідки про розмір пенсії, відомості про виплачену заробітну плату, сплачені на користь особи страхові внески, набутий страховий стаж, інші);

- перевірити відомості про трудову діяльність («Електронна трудова книжка»);

- провести прогнозний розрахунок майбутньої пенсії за віком за допомогою сервісу «Пенсійний калькулятор»;

- подати Анкету застрахованої особи для внесення/зміни/уточнення даних в Реєстр(і) застрахованих осіб;

- подати звернення (пропозицію тощо);

- активувати послугу безкоштовного смс-інформування (щодо призначення/перерахунку пенсії; сплати страхових внесків роботодавцем та страхового стажу особи).

До того ж повідомляємо, що прийоми громадян на віддалених робочих місцях у Світлівській та Шахівській сільських радах спеціалісти відділу обслуговування громадян Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області будуть проводити в режимі онлайн за допомогою skype-зв’язку згідно з графіками роботи. 

З метою отримання будь-якої інформації  чи консультації громадяни можуть звернутись до управління за телефонами «гарячої лінії»:

(06) 277-2-89-04,

(06) 277-2-89-05,

(06) 269-2-15-83  (смт Олександрівка).

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.