До уваги суб’єктів господарювання міста Добропілля!

Доводимо до Вашого відома, що згідно Протоколу № 3 засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 17.03.2020 з 17 березня заборонено роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, в тому числі – заклади громадського харчування (ресторани, кафе, закусочні), торговельно-розважальні центри, інші заклади розважальної діяльності, фітнес-центри, заклади культури, торговельного обслуговування (магазини та ринки з продажу промислових товарів) і побутового обслуговування (перукарні, ательє, майстерні з ремонту взуття та інші).

Дозволена робота суб’єктів роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

Термін: до особливого розпорядження.

 

 

Відділ економіки міської ради

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.