Протокол засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій №4

ПРОТОКОЛ № 4

засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної

безпеки та надзвичайних ситуацій

 

від 20.03.2020

м. Добропілля

Початок засідання о 09.00

Закінчення об 10.30

Прийняли участь у засіданні

Головував:

Заступник голови міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, заступник міського голови Бражніков Є.О.

Секретар:

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Добропільської міської ради  Бовкун В.П.

Присутні:

члени комісії (за окремим списком)

Запрошені:

керівники підприємств, установ та організацій (за окремим списком)

Порядок денний:

Про уточнення заходів, щодо попередження розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19) та введення обмежувальних заходів на території міста Добропілля

     

Заслухавши та обговоривши інформацію,

КОМІСІЯ ВІДЗНАЧАЄ:

Взявши до уваги результати селекторної наради під керівництвом голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації та враховуючи активні міграційні процеси населення, реальну ситуацію в місті з особами, які повернулися і мають повернутися із-за кордону в міста Добропілля, Білицьке, Білозерське, смт Новодонецьке, у зв’язку з чим існує реальна загроза завезення і поширення нової коронавірусної інфекції (COVID-19) на території міста, з метою виконання доручення Президента України, рішення Державної комісії з питань ТЕБ і НС, постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) та недопущення виникнення надзвичайної ситуації,

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

1. Структурним підрозділам Добропільської міської ради, керівникам підприємств, установ та організацій міста:

1.1. Забезпечити доведення до працівників, що повернулися із-за кордону, необхідність виконання заходів з обсервації (карантину) та правил особистої гігієни та знати інструкцію дій населення при перших симптомах захворювання.

Термін: негайно

1.2. Списки осіб, що повернулися із-за кордону, надавати до комунального некомерційного підприємства «Добропільський центр первинної медико-санітарної допомоги» (Сулім).

Термін: негайно

2. Комунальному некомерційному підприємству «Добропільський центр первинної медико-санітарної допомоги» (Сулім), Добропільській міжрайонній філії Державної Установи «Донецький обласний лабораторний центр» МОЗ України (Ришко) разом з Добропільським відділенням поліції Покровського відділу поліції ГУ НП у Донецькій області (Кондрацький):

2.1. Організувати облік прибувших із-за кордону в міста Добропілля, Білицьке, Білозерське, смт Новодонецьке.

Термін: до особливого розпорядження

2.2. Запровадити режим профілактичного спостереження за особами, які відвідували країни інфекційного ризику.

Термін: до особливого розпорядження

2.3. Довести до населення та осіб, які відвідували країни інфекційного ризику, персональну відповідальність за приховування або перекручування інформації щодо випадків захворювання інфекційними хворобами та/або за ухилення від лікування інфекційних хвороб та самовільного залишення місця обсервації (карантину).

Термін: постійно

3. Зобов’язати Добропільський міський відділ ГУ ДМС у Донецькій області у разі необхідності надавити інформацію з ЄДДР щодо оформлення паспорту громадянина України для виїзду за кордон.

Термін: при необхідності

4. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 р. № 215 заборонити до 3 квітня 2020 р. роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

Термін: до особливого розпорядження

5. Керівникам ринків міста Добропілля:

5.1. Заборонити продажу промислових товарів крім засобів гігієни, лікарських засобів, виробів медичного призначення та засобів зв’язку, а також реалізацію молочної та кисломолочної продукції у будь-якому вигляді.

Термін: до особливого розпорядження

5.2. Контролювати додержання санітарних норм особами, які здійснюють торгівлю на території ринку (гумові рукавиці, маски, дезінфекційні засоби для обробки рук та поверхнь).

Термін: постійно

5.3. Встановити режим роботи – щоденно з 7.00 до 14.00 годин. Понеділок – санітарний день.

Термін: до особливого розпорядження

6. Керівникам підприємств торгівлі продуктами харчування :

6.1. Забезпечити в торгівельному залі площею – до 50 м2 чисельність відвідувачів до 5 осіб, більш 50 м2 – до 10 осіб.

Термін: до особливого розпорядження

6.2. Контролювати додержання санітарних норм особами які здійснюють торгівлю (гумові рукавиці, маски, дезінфекційні засоби для обробки рук та поверхонь).

Термін: постійно

6.3. Забезпечити проведення періодичних дезінфекційних заходів.

Термін: постійно

7. Відділу з питань організаційної роботи та внутрішньої політики виконкому міської ради (Бурлакова) разом з комунальним некомерційним підприємством «Добропільський центр первинної медико-санітарної допомоги» (Сулім) розмістити на сайті міської ради рекомендації для мешканців міста інструкцію дій населення що повернулися із-за кордону, необхідність виконання заходів з обсервації(карантину) і правил особистої гігієни та знати інструкцію дій населення при перших симптомах захворювання

Термін: негайно

8. Про розроблені та виконані заходи, передбачені цим протоколом, інформувати міську комісію через відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради у встановлені терміни або за запитом.

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Галицького О.А.

 

 

Голова міської комісії з питань                                              А.А. АКСЬОНОВ

ТЕБ та НС, міський голова

Секретар комісії, начальник                                                  В.П. БОВКУН

відділу з питань надзвичайних

ситуацій та цивільного захисту

населення міської ради

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.