На Донеччині Держпродспоживслужба активно проводить санітарно-протиепідемічні заходи по недопущенню розповсюдження COVID-19

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області, у складі оперативних груп, здійснюють щоденний комісійний моніторинг за виконанням підприємствами, установами, організаціями, іншими юридичними особами та громадянами санітарних та протиепідемічних заходів введених на період карантину.

На теперішній час проведено 396 моніторингових обстежень. До порушників правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних заходів застосовуються адміністративні заходи правоохоронними органами та органами місцевого самоврядування, за методичним та/або правовим супроводом фахівців Головного управління.

Компетентним підрозділом Головного управління Держпродспоживслужби області встановлено підвищений та ретельний контроль за суднами, що прибувають в порт Маріуполя: проводиться контроль за медико-санітарним оглядом, температурним скринінгом членів екіпажів на наявність ознак захворювань на гострі респіраторні захворювання. З початку епідемії на 46 суднах оглянуто 662 особи. Підозрілих на захворюваність COVID-19 не виявлено.

Установами, що знаходяться в сфері управління Головного управління, за зверненнями суб’єктів господарювання, громадян проводиться профілактична дезінфекція приміщень та транспортних засобів.

Проводиться активна робота з інформування населення щодо запобігання захворюваності на корона вірусну інфекцію зокрема, через засоби масової інформації, соціальні мережі та інтернет - видання опубліковано 65 звернень, статей та повідомлень, проведено 1288 інших заходів інформування населення (бесіди, постери, листівки тощо).

Санітарно-протиепідемічні заходи тривають.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.