Держпродспоживслужба делегувала своїх епідеміологів для роботи в спеціалізованих протиепідемічних бригадах в регіонах

Держпродспоживслужба делегувала своїх фахівців із медичною освітою епідеміологічного профілю для роботи в спеціалізованих протиепідемічних бригадах, які створюються при лабораторних центрах МОЗ відповідних адміністративно-територіальних одиниць. Таке рішення Держпродспоживслужби сприятиме консолідації зусиль в роботі із запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV.

«Ми робимо все від нас залежне, аби не допустити вірусу поширюватися на території України. Компетентність та фаховість наших спеціалістів здатні внести свій вагомий внесок у боротьбу з поширенням коронавірусу», - зазначила начальник Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Алла Григоренко.

З метою запобігання поширенню вірусу 2019-nCoV в Україні Держпродспоживслужба активно та злагоджено співпрацює зі всіма з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування працює над виконанням завдань, визначених рішеннями Уряду, Ради національної безпеки та оборони України, комісій з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Фахівці територіальних органів Держпродспоживслужби беруть участь у здійсненні профілактичних та протиепідемічних заходів, проводять роботу з підвищення рівня гігієнічних знань працівників та населення, застосовують заходи адміністративного впливу до порушників. Відповідна інформація щоденного направляється в МОЗ та оприлюднюється на офіційному сайті служби.

Також на виконання рішення РНБО територіальні органи спільно з місцевими органами виконавчої влади та за участю органів місцевого самоврядування посилили контроль за системами водопостачання і водовідведення населених пунктів для забезпечення безпеки середовища життєдіяльності.

Робота триває.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.