Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення міст Добропілля, Білицьке, Білозерське».

Добропільське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства КП «Компанія «Вода Донбасу» відповідно до вимог Закону України «Про засади регуляторної політики у сфері господарської діяльності», а також з метою отримання зауважень та пропозицій, інформує про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення міст Добропілля, Білицьке, Білозерське.

Зміст регуляторного акту полягає у затвердженні Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення міст Добропілля, Білицьке, Білозерське.

Оприлюднення аналізу впливу регуляторного акту та проекту регуляторного акту «Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення міст Добропілля, Білицьке, Білозерське» буде розміщено на сайті www.donvoda.com, та на офіційному сайті Добропільської міської ради Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Пропозиції та зауваження відносно змісту регуляторного акту надсилати протягом місяця з дня опублікування за адресою: вул. Луганського, 2, м. Добропілля, Донецька обл., 85001, телефон (06277) 2 77 99.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.