Щодо повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов’язань та пені

Покровсько – Добропільське управління ГУ ДПС у Донецькій області звертає увагу, що статею 43 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) визначені умови повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов’язань та пені.

Відповідно до п.43.2. ст.43 ПКУ у разі наявності у платника податків податкового боргу, повернення помилково та/або надміру сплаченої суми грошового зобов'язання на поточний рахунок такого платника податків в установі банку або шляхом повернення готівковими коштами за чеком, у разі відсутності у платника податків рахунку в банку, проводиться лише після повного погашення такого податкового боргу платником податків.

Відповідно до п.43.3 ст.43 ПКУ обов'язковою умовою для здійснення повернення сум грошового зобов'язання є подання платником податків заяви про таке повернення.

Шановні платники податків! З метою уникнення непорозумінь в частині повернення надміру сплачених коштів – перед поданням заяви про повернення помилково та/або надміру сплаченої суми грошового зобов'язання на поточний рахунок необхідно переконатися у відсутності податкового боргу.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.