Чи потрібно подавати форму № 1ДФ, якщо доходи не виплачувалися? Коли форму № 1ДФ можна не подавати?

Покровсько – Добропільське  управління ГУ ДПС у Донецькій області нагадує, що  податковий розрахунок за формою № 1ДФ подають до податкових органів особи, які мають статус податкових агентів з податку на доходи фізичних осіб. До них належать: юрособи (їх філії, відділення, інші відокремлені, структурні підрозділи); самозайняті особи (підприємці, незалежні професіонали); представництва нерезидентів — юридичних осіб; інвестори (оператори) за угодою про розділ продукції. Будучи податковими агентами, вони зобов’язані подавати форму № 1ДФ, якщо протягом звітного кварталу нараховували та/або виплачували доходи фізичним особам, та/або сплачували ПДФО та/або ВЗ (п. 176.2 ПКУ).

Йдучи від зворотного, форму № 1ДФ не потрібно подавати у випадках, коли у звітному кварталі:

1) ви нікому з фізосіб не нараховували і не виплачували доходи (у тому числі в натуральній формі — подарунки, призи тощо);

2) не нараховували і не сплачували до бюджету ПДФО і ВЗ.

Водночас пам’ятайте, якщо у звітному кварталі дохід фізособі був нарахований, але не був виплачений, Податковий розрахунок потрібно подавати. Подання форми № 1ДФ не залежить від того, виплатив податковий агент нараховані доходи протягом звітного періоду чи ні (п. 2.2 Порядку № 4).

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.