Заходи в рамках проведення загальнообласних інформаційно-консультаційних заходів щодо сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб

5 вересня 2018 року у приміщенні Добропільського міського центру зайнятості в рамках проведення загальнообласних інформаційно-консультаційних заходів щодо сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб відбувся День відкритих дверей для внутрішньо переміщених осіб, який відвідали 9 осіб.

Під час заходу начальник відділу активної підтримки безробітних Наталія Ткаченко ознайомила присутніх з видами підтримки і надання допомоги безробітним, які відносяться до соціально незахищених верств населення, в процесі їх працевлаштування для підвищення конкурентоздатності шляхом: розвитку необхідних навичок пошуку роботи, підготовки резюме, проходження співбесіди, закріплення на робочому місці, сприяння доступу до допоміжних та підтримуючих зайнятість послуг.

Про види послуг для внутрішньо переміщених осіб детально повідомив присутніх голова громадської організації «Громадський простір «Розвиток» Сергій Калінін.    

«Якщо ви втратили роботу або ж ви відчуваєте, що хочете займатися чимось кардинально іншим, змінюйте ситуацію. Не бійтеся змін і сміливо крокуйте уперед. За великого бажання та старання людина може досягти чого завгодно» - наголосила начальник відділу активної підтримки безробітних центру зайнятості Наталія Ткаченко.

Учасників заходу ознайомили з переліком професій, за якими організовується професійне навчання, зокрема, в центрах професійно – технічної освіти державної служби зайнятості.

 

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.