Виїзний прийом фахівця з рекрутингу у місті Білозерське

13 вересня 2018 року фахівець з рекрутингу Добропільського міського центру зайнятості Катерина Зіганшина надавала інформаційно-консультаційні послуги громадянам у місті Білозерське.

Такі заходи організуються для того, щоб максимально наблизити сервіси служби та зробити її діяльність якомога доступнішою для клієнтів, збільшити обізнаність населення щодо послуг, які надаються службою зайнятості. Рекрутинг - форма роботи з населенням, спрямована на оперативне вирішення питань громадян у зручному форматі особистого спілкування з висококваліфікованими спеціалістами.

Під час прийому 33 особи було охоплено послугами фахівця, такими як:

- інформування щодо актуальних вакансій на ринку праці;

- допомога у складанні резюме;

- інформування щодо діючих грантових програм, у тому числі регіональної програми «Український донецький куркуль».

За підсумками виїзного прийому: 2 особи запрошено на презентацію роботодавця, що відбудеться 14.09.2018 року; 5 осіб направлено на співбесіду до роботодавців; 2 особи запрошено на семінар з основ бізнес-планування; 8 осіб склали резюме, які тепер знаходяться в електронному банку резюме.

Всі учасники заходу отримали ґрунтовні відповіді у максимально доступному форматі.

Наступний захід  відбудеться 17 вересня у приміщені виконавчого комітету Білицької міської ради. Запрошуємо всіх бажаючих скористатися послугами фахівця з рекрутингу.

Потрібне працевлаштування – тоді ми йдемо до вас!

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.