Ретельно проаналізували бізнес-ідею

5 лютого в Добропільському міському центрі зайнятості відбувся навчального семінару «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес», на якому ретельно проаналізували бізнес-ідеї учасників заходу. 

Начальниця відділу активної підтримки безробітних Наталія Ткаченко акцентувала увагу, що найкраще починати бізнес у знайомій сфері.
Визначитися, якими ресурсами для вкладення в справу володієте ви особисто: професія, кваліфікація, гроші, обладнання, інструменти, приміщення. Краще відразу вирішити, чи потрібні партнери, наймані працівники, яка повинна бути їх кваліфікація. Вирішивши почати свій бізнес, не зайвим буде ознайомитися з законодавчими обмеженнями. Скажімо, ст. 7 закону про ліцензування певних видів господарської діяльності визначає 30 видів бізнесу, які потребують отримання ліцензії. Це, наприклад, перевезення пасажирів, робота туроператорів, медична практика, торгівля медикаментами. При розробці бізнес-плану потрібно врахувати виконання вимог по кваліфікації персоналу, обладнання приміщень.

Наталія Ткаченко радить обов'язково планувати майбутні дії письмово, чітко формулюючи кожен етап, який доведеться пройти, починаючи з нуля.

Багато питань поставили Наталії присутні і ні одне питання не залишилось без відповіді. Зупинились і на умовах участі у грантових проектах.

Фахівці Добропільського міського центру зайнятості бажають всім професійного успіху і чекають в ЦРП щосереди о 10:00 годині, або під час індивідуальних консультацій!  

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.