Оголошується конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення повторної незалежної оцінки майна, трирічний строк дії якої закінчився

Мета незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати.

Конкурс відбудеться о 14-00 годині на 15 календарний день з дати публікації за адресою м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83, ІІІ поверх, зал засідань. Телефон для довідок 2-78-86.

Назва об’єктів та їх місцезнаходження:

- вбудоване нежитлове приміщення загальною площею 56,2 кв. м в м. Добропілля за адресою: просп. Шевченка, буд. 17, прим. 1

Учасникам конкурсу необхідно надати до конкурсної комісії наступні підтверджуючі документи: заяву на участь у конкурсі; копію установчого документа; копію кваліфікаційних документів оцінювачів, що будуть залучені до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна; копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності; інформацію про претендента (документ, що містить відомості щодо особистого досвіду роботи, кваліфікації тощо).

Конкурсна пропозиція претендента подається в запечатаному конверті з описом підтверджуючих документів та повинна містити конкретні пропозиції щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт та терміну виконання робіт. 

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі у конкурсі не допускається, конкурсні документи претендентів, яких не допущено до участі у конкурсі, повертаються секретарем комісії за їх письмовою заявою після затвердження протоколу комісії. Претендент має право відкликати свою заяву до дати проведення конкурсу, повідомивши про те письмово голову комісії.

Конкурсну документацію слід подавати до відділу з житлових питань та управління комунальною власністю з 8-00 до 17-00 години. Кінцевий термін прийняття документів – за 4 календарних дні до початку проведення конкурсу за адресою: м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83, каб. 520.   

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.