Оголошено конкурс на проведення розробки проектно-кошторисної документації реконструкції з термомодернізацією будівлі Добропільського НВК «Гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1»

В рамках Механізму Підтримки послуг з енергоефективності для громадських будівель проекту «Енергоефективність у громадах ІІ», який реалізується компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), відділ освіти Добропільської міської ради оголошує конкурс з пошуку виконавця робіт з розробки проектно-кошторисної документації реконструкції з термомодернізацією будівлі Добропільського НВК «Гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» Добропільської міської ради Донецької області за адресою: Донецька обл., м. Добропілля, вул. Гімназистів, буд. 15 (I-черга).

Для підготовки цінової пропозиції учасникам конкурсу необхідно ознайомитися з Технічними вимогами на виконання розробки проектно-кошторисної документації реконструкції з термомодернізацією будівлі Добропільського НВК «Гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» Добропільської міської ради Донецької області за адресою: Донецька обл., м. Добропілля, вул. Гімназистів, буд. 15 (I-черга), які знаходяться за посиланням.

Очікувана дата оголошення переможця конкурсу 24 грудня 2019 року. Усі учасники будуть проінформовані щодо результатів конкурсу. Пропозиції щодо проведення обстеження необхідно надавати Замовнику на електронні адреси: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з копією на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Додаткова інформація про процедуру конкурсу надається Добропільською міською радою за адресою: м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83, тел. 0627727882, 0952218838. Кінцевий строк подання цінових пропозицій – 23 грудня 2019 року.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.