Крок до кращого життя

Започаткування власної справи – крок, який кожна людина робить з різних причин. Іноді життя штовхає нас до змін через втрату роботи, хворобу або через війну. Ми не маємо достатньо контролю над зовнішніми змінами, але маємо можливість змінювати наше життя зсередини. Прикладом людини, яка спромоглася кардинально змінити життя на краще, є Прялкіна Тетяна Сергіївна, яка, не зважаючи на вимушений переїзд з тимчасово окупованих територій, змогла віднайти себе, свій шлях та розпочати нове життя. Вона звернулась за допомогою до Добропільського міського центру зайнятості, фахівці якого не лише допомогли їй створити власний бізнес, але продовжують інформаційно-консультаційний супровід справи, яка дала змогу жінці повернутися до мирного і стабільного життя.

16 липня 2019 директор Добропільського міського центру зайнятості - Бугаєць Вікторія Василівна та заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Володимирова Марина Володимирівна зустрілись з Тетяною Сергіївною, аби подивитись на її успіхи та надати консультації з ведення і розширення бізнесу, залучення до участі у діючих грантових проектах. Зараз Прялкіна Тетяна Сергіївна має більше ста голів птиці та оснащене приміщення для їх утримання. Але вона не зупиняється на досягнутому і вже має в своєму господарстві в’єтнамську свинку, яка дала потомство, перепілок та кролів. Зміна – це та позитивна сила, яка винагородить Вас у майбутньому.

cz ferm1

cz ferm2

cz ferm

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.