З боржників стягнуто податкового боргу майже 89 млн гривень

Податкова служба Донецької області продовжує роботу зі стягнення податкового боргу з платників, які не сумлінно відносяться до виконання своїх обов’язків. Зазначений напрям роботи був і продовжує залишатися одним з пріоритетних напрямків, яким фіскальна служба приділяє особливу увагу. Чинним законодавством визначено вичерпний перелік заходів, які застосовуються до платників податків з метою погашення існуючого податкового боргу.

Лише за чотири місяці поточного року податківцями, з метою забезпечення погашення податкового боргу, проведено опис майна боржників у податкову заставу на загальну суму 46,5 млн гривень. Від реалізації майна, що перебуває у податковій заставі, до бюджету додатково надійшло 2,7 млн гривень. До адміністративного суду Донецької області постійно спрямовуються позовні заяви щодо стягнення коштів з розрахунків платників податків в обслуговуючих банках. На підставі прийнятих судових рішень до банківських установ спрямовано більше 10 тис. інкасових доручень, за результатами яких до бюджету стягнуто 11,9 млн гривень.

Вкотре ГУ ДФС у Донецькій області наголошує на необхідності своєчасної сплати податків і зборів та звертає увагу, що наявність боргу перед державою, насамперед, свідчить про безвідповідальне відношення до виконання своїх конституційних обов’язків платниками.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.