Фахівцями центрів обслуговування платників Покровсько - Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області у I півріччі 2019 року надано понад двадцять тисяч адміністративних послуг

Протягом січня-червня 2019 року в Центрах обслуговування платників Покровсько – Добропільського управління громадяни та представники бізнесу отримали 20682 адміністративні послуги.

За цей період видано 10074 картки платника податків та внесено до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників.

Крім цього, видано 4794 довідки - відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків, надано 1322 витяги з реєстру платників єдиного податку, 564 довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами ДПС, 701 суб’єкт господарювання зареєструвався платником єдиного податку.

Крім вищезазначеного, фахівці ЦОП зареєстрували 938 книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку, 1173 книги обліку розрахункових операцій та 210 реєстраторів розрахункових операцій, фізичним особам – підприємцям, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, зареєстровано 495 книг обліку доходів і витрат.

Протягом січня-червня поточного  року підтверджено статус податкового резидента України – 40 громадянам.

Звертаємо увагу, що Центри обслуговування створено для зручності платників податків. В одному місці зосереджено усі необхідні послуги: реєстрація, консультація, надання адміністративних послуг, проведення звірок, приймання звітності, видача довідок, приймальня громадян. Платники мають змогу ознайомитись з інформацією щодо  переліку послуг, порядку їх надання в зручний для них спосіб як на головному веб порталі  ГУ ДФС у Донецькій області, так і на інформаційних стендах безпосередньо в ЦОП.

Надання адміністративних та консультаційних послуг здійснюється в центрах обслуговування платників, які функціонують у м.м. Покровськ, Мирноград, Селидове, Добропілля та смт Олександрівка з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00, у п’ятницю – до 16-45  за адресами:

ЦОП Покровської ДПІ: м. Покровськ, вул. Європейська (Горького), буд.1;

ЦОП Селидівської ДПІ: м. Селидово, вул. Гоголя, буд.1

ЦОП Мирноградської ДПІ, Ясинуватсько - Авдіївської ДПІ: м. Мирноград, вул. Центральна (Артема), буд. 19;

ЦОП Добропільської ДПІ: м. Добропілля, пров. Європейський  (Радянський), буд 4;

ЦОП Олександрівської  ДПІ: смт Олександрівка, площа Олександра Невського, буд. 3.

Крім цього, адміністративні послуги можна отримати у м. Авдіївка, вул. Молодіжна, буд.7, каб. 308, (пункт надання адміністративних послуг ЦОП Ясинуватсько - Авдіївської ДПІ).

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.