Спілкуємось безпосередньо: в Центрі обслуговування платників Добропільської ДПІ проведено «круглий стіл»

Нещодавно в Центрі обслуговування платників Добропільської ДПІ Покровсько - Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області проведено «круглий стіл» на тему «Електронні довірчі послуги».

Під час заходу платники мали нагоду розглянути організаційні та правові аспекти надання електронних довірчих послуг, зазначені у Законі України від 05 жовтня 2017 року №2155-VIII (далі – Закон), обговорити питання функціонування кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів, дізнатись від податківців про можливості сервісу «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс», зокрема в частині отримання відповідей на найчастіші запитання, пов’язані з використанням електронної взаємодії суб’єктів.

Чи діють ключі, отримані до набрання чинності Законом, куди звернутися для отримання електронних довірчих послуг, які дії платника у разі виникнення помилки «Невірний пароль або ключ пошкоджено», що робити у разі втрати ключа або пароля до нього, в якій строк необхідно отримати нові ключі при зміні керівника підприємства, – на ці та інші запитання отримали відповіді учасники заходу.

Такий формат спілкування довів свою актуальність та активно використовується податківцями поряд із семінарськими заняттями, зустрічами та іншими формами масово-роз’яснювальної роботи.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.