Дошкільний заклад - перша сходинка у формуванні базових знань про професії

Вперше у цьому році 4 лютого 2019 року фахівці Добропільського міського центру зайнятості завітали до Добропільського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №7 - ДНЗ".

Дошкільний вік найбільш сприятливий для формування у дитини необхідних для включення у працю дорослих якостей, для вироблення початкових трудових умінь та навичок. Фахівці Добропільського центру зайнятості вважають, що саме у цей віковий період дуже важливо створити різноманітну палітру вражень про величезний і захоплюючий світ професій, яка стане необхідною та важливою умовою вибору у майбутньому.

cz ditu

Знання вихованців дитячого садочка про світ професій ще дуже обмежені. Їх не набирається і двох десятків. Але як жваво і весело в ігровій формі малята знайомились зі світом професій.

Очевидно, що перед молодшою ланкою ще не стоїть завдання вибрати професію. У процесі професійної орієнтації формується професійне самовизначення - ставлення особистості до себе як до суб'єкта майбутньої професійної діяльності. Воно формується протягом усього життя людини, починаючи з раннього дитинства. 

cz ditu1

Тому дошкільний заклад - перша сходинка у формуванні базових знань про професії. Саме в дитячому садку діти знайомляться з різноманіттям і широким вибором професій. Фахівці з професійної орієнтації допомогли дітям розширити свої пізнання про роботу батьків, бабусь і дідусів, дізнатися, що саме вони виконують на роботі.   

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.