Допомога у підборі кадрів та пошуку роботи

Важливим партнером для служби зайнятості є роботодавець, від успішної співпраці з яким залежить результат – працевлаштування безробітних, тобто, задоволення кадрових потреб роботодавця. Тому, між Добропільським міським центром зайнятості та ТОВ «ФТЛ СЕРВІС УКРАЇНА» налагоджена тісна та плідна співпраця. Для більш якісного підбору необхідних працівників та ознайомлення шукачів роботи з підприємством сьогодні, 04 вересня, з ініціативи центру зайнятості було проведено конференцію за участю представниці цього роботодавця Ганни, яка повідомила присутнім про вакансію «менеджер (управитель) з транспортно-експедиторської діяльності» в м. Добропіллі, а також про наявні вакансії у філіях підприємства – містах Харкові та Павлограді .

В ході заходу присутні ставили Ганні питання та отримували зрозумілі відповіді. Під час добору кадрів роботодавець враховує працелюбність та сумлінне виконання своїх обов’язків.

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Дар’я Іваненко розповіла присутнім про ситуацію на ринку праці, про потребу в професійному розрізі, про послуги, які надає центр зайнятості та про можливість навчання безробітних.

Захід пройшов дуже жваво та інформативно. Всі бажаючі записалися на індивідуальну співбесіду з роботодавцем та подякували за приділену увагу. 

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.