ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЧАСНИКІВ АТО/ООС ТА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Сьогодні, 29 листопада, в Добропіллі відбувся Міні-ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості, який поєднав інтереси роботодавців та населення.

Захід відкрила директорка Добропільського міського центру зайнятості Вікторія Бугаєць.

Для тридцяти п’яти шукачів роботи були запрошені представники наступних підприємств: ТОВ «ДТЕК ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ»  «Ш/У ДОБРОПІЛЬСЬКЕ», ТОВ «ДТЕК ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ»  «Ш/У БІЛОЗЕРСЬКЕ», ТДВ «ШАХТА "БІЛОЗЕРСЬКА», ФІЛІЯ «ДОБРОПІЛЬСЬКЕ ЕНЕРГОПІДПРИЄМСТВО» ТОВ «ДТЕК ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ», ФІЛІЯ «ДОБРОПІЛЬСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ПО МОНТАЖУ, ДЕМОНТАЖУ ТА РЕМОНТУ ГІРНИЧОШАХТНОГО ОБЛАДНАННЯ» ТОВ «ДТЕК ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ», ФІЛІЯ «ДОБРОПІЛЬСЬКЕ ЕНЕРГОПІДПРИЄМСТВО» ТОВ «ДТЕК ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ», ДОБРОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ПОКРОВСЬКОГО ВІДДІЛУ ПОЛІЦІЇ В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ, ДОБРОПІЛЬСЬКИЙ ОБ’ЄДНАНИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ які ознайомили присутніх з вимогами до кандидатів на актуальні вакансії, умовами праці, графіком роботи, рівнем заробітної плати та умовами транспортного забезпечення. Також були присутні представники соціальних партнерів: Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради та Управління соціального захисту населення Добропільської райдержадміністрації.

По закінченню ярмарку всі зацікавлені в працевлаштуванні особи залишили свої анкети та резюме, отримали контактні телефони ☎ роботодавців. 

1 1

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.