Найкраща робота - це високооплачуване хобі

5 грудня  в Добропільському міському центрі зайнятості відбувся День кар’єри «Найкраща робота - це високооплачуване хобі». Захід проведено для тих, хто шукає нові можливості працевлаштування чи бажає визначитись із майбутньою роботою та з метою підвищення підприємницьких ініціатив, поширення інформації про шляхи професійного зростання, кар’єрні можливості.

Сьогодні успішні підприємці розповідали свої історії успіху і ділилися досвідом ведення бізнесу.

«Виготовлю для Вашого улюбленця будку під любий смак та стиль!» - сміливо зазначив підприємець-початківець Олександр Болотов. Колишній безробітний виготовляє різноманітні речі для домашніх улюбленців. Олександр молодий, енергійний та впевнений в своїх силах підприємець, він бере участь у всіх грантових програмах і вже став беніфіціаром від програми ООН.

Підприємиця Інна Салабай займається бджільництвом. «Здавна всі знають про те, наскільки корисні продукти бджільництва, а також про їх терапевтичний ефект, який є сприятливим для людського  здоров’я. Щоб відчути смак меду, треба пізнати смак праці!» - таке життєве кредо у Інни з Добропільщини. Значну частину свого життя жінка займається бджільництвом. Захопившись цією справою, без неї себе вже не уявляє.

Наталія Ткаченко, начальниця відділу активної підтримки безробітних наголосила, що будь-яка справа потребує витривалості, тому так важливо вміти не боятися помилитися: «Помилки, які трапляються на шляху до створення бізнесу – це не лише досвід, а й цінні маячки у вашому плаванні. Саме завдяки помилковим ситуаціям, ви можете знайти друзів чи однодумців, і зробите правильні висновки, щоб знати як рухатися далі». 

Семінар відвідали 20 осіб, в тому числі 4 діючих підприємця.

Добропільський міський центр зайнятості і надалі надаватиме всебічну інформаційну підтримку.

cz kar

cz kar1

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.