Допомогти вилікувати душу

Фахівці Добропільського міського центру зайнятості продовжують практику спілкування з підприємцями на робочих місцях під час проведення декади "Зустрічі з підприємцями".

З метою надання всебічної підтримки підприємницьких ініціатив населення, в рамках діяльності Центру розвитку підприємництва 21 січня заступниця директора Тетяна Яцура та начальниця відділу активної підтримки безробітних Наталія Ткаченко завітали до підприємиці Ольги Янкович.

За сприянням у пошуку роботи Ольга звернулась до Добропільського міського центру зайнятості у вересні минулого року. Жінку зацікавила пропозиція розпочати власну справу, як альтернативу працевлаштуванню. У Центрі розвитку підприємництва отримала корисні поради та інформацію про започаткування власної справи. Пройшла навчання на курсах підвищення кваліфікації "Основи підприємницької діяльності" на базі Державного навчального закладу "Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості" у місті Краматорськ. Оля склала та успішно захистила бізнес-план, отримала одноразову допомогу по безробіттю для започаткування підприємницької діяльності. 

Власниця "Психологічного кабінету" розповідає: "Бувають моменти у житті кожної людини, коли вона самостійно не може впоратися з тією чи іншою проблемою. Тоді потрібно звернутися за допомогою до кваліфікованого психолога. Аби вилікувати душу. Якщо серйозно, ми в тій чи іншій мірі потребуємо погляду на ситуацію з іншого боку. Зазвичай для цього ми використовуємо своє найближче оточення. Але чи не краще таку допомогу отримати від фахівця, емоційно дистанційованого від проблеми? Ми ж всі умовно нормальні. Для людини психолог буде корисний тим, що зможе допомогти вийти на новий рівень розуміння себе. А це, своєю чергою, дасть можливість вийти на новий рівень життя!"

Впродовж зустрічі фахівці служби зайнятості розповіли підприємиці про послуги, які сприяють розвитку бізнесу та стимулюють створення нових робочих місць, а також запросили на щотижневі тренінги щодо основ бізнес-планування з залученням представників установ і організацій, які надають кваліфіковані консультації, та вичерпану інформацію стосовно виникаючих проблем.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.