Звіт про роботу управління соціального захисту населення за період з 02 по 11 травня 2019 року

Протягом двох тижнів прийнято 252 заяви про призначення соціальних допомог та субсидій, в т.ч.:

 • допомог та компенсацій – 203;
 • субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг – 47
 • Субсидій на придбання скрапленого газу та твердого пічного побутового палива – 2 сім’ї.

Протягом двох тижнів призначено:

 • державних соціальних допомог та компенсацій – 185 сім’ям;
 • субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг – 41 сім’ї.
 • Субсидій на придбання скрапленого газу та твердого пічного побутового палива – 7 сімʼям.

Роздруковано та перевірено правильність перерахунків субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг – 112 особових справ.

Видано довідок про перебування (не перебування) на обліку як отримувача державних соціальних допомог та повідомлень про призначення допомог та житлових субсидій – 69 громадянам.

Протягом двох робочих тижнів відбулося 4 виїзди «Мобільного соціального офісу», на яких прийнято 114 громадян з питань призначення всіх видів соціальних допомог та від 3 осіб прийнято заяву за адресою проживання.

Відділ персоніфікованого обліку отримувачів пільг

Підготовка подання на виплату матеріальної допомоги військовим, які звільнились зі строкової служби на 5 осіб.

Взято на облік та введено до ЄДАРП 6 нових особових справ отримувачів пільг.

Проведено нарахування пільги на ЖКП особам з інвалідністю по зору за березень 2019 – 20 осіб.

Внесення даних в електронні картки пільговиків в Єдиний державний автоматизований реєстр  – 1530 карток.

Прийом пільгової категорії громадян (надання консультацій) – 56 осіб.

Проведено перевірки списків внутрішньо переміщених осіб відповідно запитів  Департаменту соціального захисту населення Донецької ОДА, Донецького обласного центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат, Державної міграційної служби, Центру зайнятості, Фонду соціального страхування, відділу грошових виплат і компенсацій та Управління Пенсійного фонду  по  – 78 особам. 

Відділ соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та реалізації пільг населення

Видано 5 направлень особам з інвалідністю на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації (далі-ТЗР).

Підписано 4 акти приймання-передачі виконаних робіт про забезпечення ТЗР. 

Надано 6 консультацій особам з інвалідністю щодо отримання ТЗР.

Взято на облік та внесено змін до Централізованого банку даних з проблем інвалідності – 16 осіб.

Надано 2 консультації особам з інвалідністю  щодо забезпечення санаторно-курортним лікуванням.

Надано консультації щодо надання матеріальної допомоги за рахунок коштів державного бюджету 2 непрацюючим малозабезпеченим особам та 4 особам з інвалідністю.

Надано 8 консультацій особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи  стосовно компенсаційних виплат у 2019 році.

Прийнято 4 заяви від 3 батьків на дитяче оздоровлення.

Видано посвідчення 18 особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Прийнято заяв на обслуговування до територіального центру соціального обслуговування для надання соціальної послуги «денного перебування» від 30 осіб.

Сектор державних соціальних інспекторів

Здійснено 479 перевірок сімей з метою визначення їх права на призначення різних видів соціальних допомог.

Сектор по контролю за призначенням та виплатою пенсій

Проведено перевірки правильності призначення та перерахунку пенсій:

 • нового призначення – 12 особових рахунків;
 • перерахунків пенсій –63 особових рахунка.

Проведено перевірки правильності виплати допомоги на поховання та виплати недоотриманої пенсії померлими пенсіонерами – 17 особових  рахунків.

Відділ з питань праці та юридично-правової роботи

Проведено щотижневий оперативний моніторинг стану заборгованості із виплати заробітної плати в розрізі підприємств міста. Заборгованість із виплати заробітної плати станом на 01 травня 2019 року по місту відсутня.

Надано 12 методичних та консультативних послуг щодо реєстрації колективних договорів та внесення змін до них.

Прийнято 3 пакети документів для реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них. Підготовлено 4 пакети документів для реєстрації, рішення та заходи Міської програми для покращення рівня життя ВПО, які затверджуються виконкомом та сесією.

Ведеться робота з відзначення у 2019 році Дня охорони праці в м.Добропілля. Ведеться претензійно – позовна робота. Підготовлено 5 заява на ДВС щодо відкриття виконавчого провадження, укладено договір щодо надання послуг з тимчасового розміщення.

Відділ обліку і звітності

Протягом двох тижнів через автоматизовану систему «Є-Звітність» надана місячна бюджетна звітність станом на 01.05.2019:

- по загальному фонду Державного бюджету 3 форми;

- по загальному фонду Місцевого бюджету 9 форм.

Проведено звіряння розрахунків за надані пільги, субсидії та послуги з підприємствами - надавачами послуг станом на 01.05.2019.

Протягом тижня здійснені виплати:

 • одноразової грошової допомоги ветеранам війни до 5 травня в сумі 42140,40 грн;
 • допомоги сім'ям з дітьми; малозабезпеченим сім'ям; особам з інвалідністю з дитинства, дітям з інвалідністю; допомоги особам, які здійснюють догляд за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу; допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, у тому числі допомоги на догляд; тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату; компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку; допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, на загальну суму 5370900,40 грн;
 • компенсації вартості путівки санаторно-курортного лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, в сумі 7290,00 грн;
 • грошової компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, у сумі 54810,00 грн;
 • грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування осіб з інвалідністю внаслідок війни в сумі 524,00 грн;
 • компенсації за шкоду, заподіяну здоров'ю, та допомоги на оздоровлення, у разі звільнення з роботи громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи в сумі 3223,68 грн;
 • пільг на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу окремим категоріям громадян відповідно до законодавства в сумі 33360,43 грн;
 • субсидій населенню для відшкодування витрат на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива в сумі 26079,57 грн.

Соціальний захист внутрішньо переміщених осіб

За поточний тиждень із заявами щодо видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи звернулося 12 осіб (з них 9 вперше).

Із заявами про призначення щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг протягом тижня звернулося 58 внутрішньо переміщених осіб.

03 травня 2019 року та 10 травня 2019 року відбулися засідання комісії для розгляду питань, пов’язаних із призначенням (відновленням) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Комісією було прийнято рішення щодо:

 • призначення (відновлення) соціальних виплат 92 внутрішньо переміщеним особам на підставі актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї;
 • відмовлення у призначенні (відновленні) соціальних виплат 1 внутрішньо переміщеній особі на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї.

Протягом тижня на офіційному веб-сайті Добропільської міської ради була розміщена 1 стаття, а саме: «До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!».

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

 • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
 • Поштовий індекс: 85004
 • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
 • Тел. (06277) 2-78-60
 • Факс (06277) 2-78-71
 • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
 • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.