Звіт про роботу управління соціального захисту населення за період з 20 по 24 травня 2019 року

Протягом тижня прийнято 152 заяви про призначення соціальних допомог та субсидій, в т.ч.:

 • допомог та компенсацій – 123;
 • субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг – 27
 • Субсидій на придбання скрапленого газу та твердого пічного побутового палива – 2 сім’ї.

Протягом тижня призначено:

 • державних соціальних допомог та компенсацій – 234 сім’ям;
 • субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг – 41 сім’ї.
 • Субсидій на придбання скрапленого газу та твердого пічного побутового палива – 12 сімʼям.

Роздруковано та перевірено правильність перерахунків субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг – 57 особових справ.

Видано довідок про перебування (не перебування) на обліку як отримувача державних соціальних допомог та повідомлень про призначення допомог та житлових субсидій – 58 громадянам.

Протягом робочого тижня відбулося 4 виїзди «Мобільного соціального офісу», на яких прийнято 154 громадянина з питань призначення всіх видів соціальних допомог та від 3 осіб прийнято заяву за адресою проживання. 

Відділ персоніфікованого обліку отримувачів пільг

Виплата матеріальної допомоги військовим, які звільнились зі строкової служби на 2 осіб.

Прийнято звіти, щодо надання пільг на  житлово-комунальні послуги від 7 (сім) підприємств надавачів ЖКП  за квітень 2019.

Взято на облік та введено до ЄДАРП 2 нові особові справи отримувачів пільг.

Проведено нарахування пільги на ЖКП особам з інвалідністю по зору за квітень 2019 – 19 осіб.

Прийом пільгової категорії громадян (надання консультацій) – 70 осіб.

Проведено перевірки списків внутрішньо переміщених осіб відповідно запитів  Департаменту соціального захисту населення Донецької ОДА, Донецького обласного центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат, Державної міграційної служби, Центру зайнятості, Фонду соціального страхування, відділу грошових виплат і компенсацій та Управління Пенсійного фонду  по  – 103 особам.

Відділ соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та реалізації пільг населення

Видано 13 направлень особам з інвалідністю на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації (далі-ТЗР).

Надано 15 консультацій особам з інвалідністю щодо отримання ТЗР.

Укладено 8 договорів та підписано 2 акти приймання-передачі виконаних робіт про забезпечення ТЗР

Взято на облік та внесено змін до Централізованого банку даних з проблем інвалідності – 18 осіб.

Надано 2 консультації особам з інвалідністю  щодо забезпечення санаторно-курортним лікуванням. Укладено договори з 3 особами з інвалідністю на санаторно-курортне оздоровлення.

Надано консультації щодо надання матеріальної допомоги за рахунок коштів державного бюджету 1 непрацюючий малозабезпеченій особі та 1 особі з інвалідністю.

Надано 3 консультацій особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи стосовно компенсаційних виплат у 2019 році.

Прийнято 39 заяв від 24 батьків на дитяче оздоровлення.

Прийнято заяв щодо надання матеріальної допомоги за рахунок коштів державного бюджету від 1 непрацюючої малозабезпеченої особи та від 1 особи з інвалідністю.

Прийнято 2 заяви від учасників АТО на проходження професійної адаптації.

Сектор державних соціальних інспекторів

Здійснено 236 перевірок сімей з метою визначення їх права на призначення різних видів соціальних допомог.

Сектор по контролю за призначенням та виплатою пенсій

Проведено перевірки правильності призначення та перерахунку пенсій:

 • нового призначення – 15 особових рахунків;
 • перерахунків пенсій – 10 особових рахунків.

Проведено перевірки правильності виплати допомоги на поховання та виплати недоотриманої пенсії померлими пенсіонерами – 62 особових рахунка.

Відділ з питань праці та юридично-правової роботи

Проведено щотижневий оперативний моніторинг стану заборгованості із виплати заробітної плати в розрізі підприємств міста. Заборгованість із виплати заробітної плати станом на 22 травня 2019 року по місту відсутня.

Надано 3 методичні та консультативні послуги щодо реєстрації колективних договорів та внесення змін до них.

23 травня 2019 року проведено засідання міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення, на якому підведені підсумки робота з відзначення у 2019 році Дня охорони праці в м. Добропілля, найкращі учасники нагороджені грамотами.

На засіданні виконкому ухвалено міську програму підтримки та інтеграції внутрішньо переміщених осіб в м. Добропілля на 2019 – 2020 роки, з подальшим затвердженням на сесії міської ради.

Прийнято участь у 2 судових засіданнях. Підготовлено 2 клопотання до суду, 2 заяви до ДВС щодо відкриття виконавчого провадження. Підготовлено 1 відповідь на запит ДВС. Прийняв участь у розробці  Угоди про відшкодування вартості путівки до дитячого закладу оздоровлення.

Відділ обліку і звітності

Протягом тижня здійснені виплати:

 • щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, у сумі 123301,86 грн;
 • на забезпечення засобами реабілітації осіб з інвалідністю в загальній сумі 9572,00 грн, в тому числі за напрямками: протезно-ортопедичні вироби – 6798,00 грн, взуття - 2774,00 грн;
 • пільг особам з інвалідністю по зору на оплату житлово-комунальних послуг у сумі 6474,12 грн;
 • допомог сім'ям з дітьми; малозабезпеченим сім'ям; особам з інвалідністю з дитинства, дітям з інвалідністю; допомоги особам, які здійснюють догляд за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу; допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, у тому числі допомоги на догляд; тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату; допомог на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях. Загальна сума за всіма видами допомог складає 972119,63 грн;
 • субсидії населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у сумі 7932,48 грн;
 • пільг на оплату житлово-комунальних послуг окремим категоріям громадян відповідно до законодавства в сумі 850375,87 грн;
 • грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування осіб з інвалідністю в сумі 393,00 грн.

Соціальний захист внутрішньо переміщених осіб

За поточний тиждень із заявами щодо видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи звернулося 26 осіб (з них 14 вперше).

Із заявами про призначення щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг протягом тижня звернулося 50 внутрішньо переміщених осіб

24 травня 2019 року відбулися засідання комісії для розгляду питань, пов’язаних із призначенням (відновленням) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Комісією було прийнято рішення щодо:

 • призначення (відновлення) соціальних виплат 48 внутрішньо переміщеним особам на підставі актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї.
 • відмови у призначенні (відновленні) соціальних виплат 1 внутрішньо переміщеній особі на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї.

22 травня 2019 року відбулося засідання робочої групи з розгляду проблемних питань щодо роботи з внутрішньо перемішеними особами. Робочою групою прийнято рішення:

про відмову у видачі довідки про облік внутрішньо переміщених осіб - 2 (двом) особам.  

Протягом тижня на офіційному веб-сайті Добропільської міської ради була розміщена 1 стаття, а саме: «В Добропілля підвели підсумки з заходів з нагоди Дня охорони праці».

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

 • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
 • Поштовий індекс: 85004
 • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
 • Тел. (06277) 2-78-60
 • Факс (06277) 2-78-71
 • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
 • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.