Звіт про роботу управління соціального захисту населення за період з 09 по 13 вересня 2019 року

Відділ грошових виплат і компенсацій

Протягом тижня прийнято 144 заяв про призначення соціальних допомог та субсидій, в т.ч.:

 • допомог та компенсацій – 120;
 • субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг – 24

Протягом тижня призначено:

 • державних соціальних допомог та компенсацій – 180 сім’ям;
 • субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг –28 сім’ям.

Роздруковано та перевірено правильність перерахунків субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг – 169 особових справ.

Видано довідок про перебування (не перебування) на обліку як отримувача державних соціальних допомог та повідомлень про призначення допомог та житлових субсидій – 73 громадянам, видано посвідчень особам з інвалідністю – 3.

Протягом робочого тижня відбулося 4 виїзди «Мобільного соціального офісу»,  прийнято 86 громадян з питань призначення всіх видів соціальних допомог.

Відділ персоніфікованого обліку отримувачів пільг

Взято на облік та введено до ЄДАРП 19 нових особових справ отримувачів пільг, подовжено дію - 4 особових справ багатодітним сім’ям .

Прийом пільгової категорії громадян (надання консультацій) – 71 особа.

Розраховано пільгу по 21 ОСББ на управління багатоквартирними будинками, на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій за серпень 2019 року.

Прийнято звіти, щодо надання пільг на  житлово-комунальні послуги від 12 (дванадцяти) підприємств надавачів ЖКП  за серпень 2019.

Замінено 1 посвідчення «Учасник війни» у зв’язку з непридатністю.

Проведено нарахування пільги на ЖКП особам з інвалідністю по зору за серпень 2019 – 19 осіб.

Проведено перевірки списків внутрішньо переміщених осіб відповідно запитів  Департаменту соціального захисту населення Донецької ОДА, Донецького обласного центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат, Державної міграційної служби, Центру зайнятості, Фонду соціального страхування, відділу грошових виплат і компенсацій та Управління Пенсійного фонду по 76 особам.

Відділ соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та реалізації пільг населення

Видано 12 направлень особам з інвалідністю на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації ( далі-ТЗР).

Надано 8 консультацій особам з інвалідністю щодо отримання ТЗР.

Надано консультацій щодо оформлення документів до будинку-інтернату загального типу -  2 особам.

Направлено до Департаменту документи на оформлення до будинку-інтернату загального типу -  2 особи, до дитячого будинку – інтернату  психоневрологічного  типу - 1 особа.

 Прийнято заяву на обслуговування до територіального центру соціального обслуговування для надання соціальної послуги «вдома»  від 1 особи.

Направлено до Добропільського центру комплексної реабілітації 8 дітей з інвалідністю.

Взято на облік та внесено змін до Централізованого банку даних з проблем інвалідності – 18 особа.

Підписано 2 договори  про здійснення для дитини реабілітаційних заходів дітей внаслідок ДЦП.

Надано 10 консультації особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи  стосовно компенсаційних виплат у 2019 році.

Видано 2 посвідчення особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи  1 категорії.

Підписано 1 договір на санаторно-курортне оздоровлення постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 категорії

Надано 5 консультацій учасникам АТО щодо забезпечення санаторно-курортним оздоровленням, психологічною реабілітацією, проходженням професійної та соціальної адаптації.

Сектор державних соціальних інспекторів

Здійснено 270 перевірок сімей з метою визначення їх права на призначення різних видів соціальних допомог (субсидій).

Сектор по контролю за призначенням та виплатою пенсій

Проведено перевірки правильності призначення та перерахунку пенсій:

 • нового призначення – 7 особових рахунків;
 • перерахунків пенсій – 24 особових рахунка.

Проведено перевірки правильності виплати допомоги на поховання та виплати недоотриманої пенсії померлими пенсіонерами – 17 особових рахунків.

Відділ з питань праці та юридично-правової роботи

Проведено щотижневий оперативний моніторинг стану заборгованості із виплати заробітної плати в розрізі підприємств міста. Заборгованість із виплати заробітної плати станом на 11 вересня 2019 року відсутня.

Надано 3 методичні та консультативні послуги щодо реєстрації колективних договорів та внесення змін до них. Затверджено 5 рішень щодо реєстрації колективних договорів та приведення складу комісії у відповідність. 

Відділ обліку і звітності

Протягом тижня здійснені виплати:

 • допомоги сім'ям з дітьми; малозабезпеченим сім'ям; особам з інвалідністю з дитинства, дітям з інвалідністю; допомоги особам, які здійснюють догляд за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу; допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, у тому числі допомоги на догляд; тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату; компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку; допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях; виплати на відшкодування послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» , на загальну суму 5649189,36 грн;
 • державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом «гроші ходять за дитиною» та оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплата соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя, в сумі 202931,88 грн;
 • компенсації за шкоду, заподіяну здоров'ю, та допомоги на оздоровлення, у разі звільнення з роботи громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, в сумі 2338,68 грн;
 • додаткової відпустки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, в сумі 12788,35 грн;
 • грошової компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, в сумі 40305,00 грн;
 • компенсації вартості путівки санаторно-курортного лікування учасника бойових дій в сумі 8759,88 грн;
 • пільг на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу окремим категоріям громадян відповідно до законодавства в сумі 5207,10 грн;
 • субсидій населенню для відшкодування витрат на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива в сумі 8901,71 грн;
 • послуг із здійснення заходів з соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції в сумі 20000,00 грн;
 • на інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення (стипендія сторічним) у сумі 515,00 грн.

Соціальний захист внутрішньо переміщених осіб

За поточний тиждень із заявами щодо видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи звернулося 18 осіб (з них 13 вперше).

Із заявами про призначення щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг протягом тижня звернулося 20 внутрішньо переміщених осіб.

13 вересня 2019 року відбулося засідання комісії для розгляду питань, пов’язаних із призначенням (відновленням) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Комісією було прийнято рішення щодо:

 • призначення (відновлення) соціальних виплат 45 внутрішньо переміщеним особам на підставі актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї.
 • відмови у призначенні (відновленні) соціальних виплат 1 внутрішньо переміщеній особі на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї.

Протягом тижня на офіційному веб-сайті Добропільської міської ради була розміщена стаття: «Оздоровлення дітей у центрі реабілітації «Сергіївка» Одеської області».

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

 • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
 • Поштовий індекс: 85004
 • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
 • Тел. (06277) 2-78-60
 • Факс (06277) 2-78-71
 • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
 • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.