Звіт про роботу управління соціального захисту населення за період з 13 по 17 січня 2020 року

Відділ грошових виплат і компенсацій

Протягом тижня прийнято 181 заяву про призначення соціальних допомог та субсидій, в т.ч.:

 • допомог та компенсацій – 125;
 • субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг – 18;
 • субсидій на придбання твердого пічного побутового палива – 38.

Протягом тижня призначено:

 • державних соціальних допомог та компенсацій –281 сім’ям;
 • призначено житлової субсидії за – 17 сім’ям; зроблено перерахунків житлової субсидії – 15 сім’ям.

Роздруковано та перевірено правильність перерахунків субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг – 40 особових  справ.

Видано довідок про перебування (не перебування) на обліку як отримувача державних соціальних допомог та повідомлень про призначення допомог та житлових субсидій – 79 громадянам.

Протягом робочого тижня відбулося 5 виїздів «Мобільного соціального офісу», прийнято 149 громадян з питань призначення всіх видів соціальних допомог та від 3 осіб прийнято заяви щодо призначення різних видів допомог за адресою реєстрації.

Відділ персоніфікованого обліку отримувачів пільг

Взято на облік та введено до ЄДАРП 6 нових особових справ отримувачів пільг.

Прийом пільгової категорії громадян (надання консультацій) – 200 осіб.

Видано 2  посвідчення «Ветеран праці».

Проведено перевірки списків внутрішньо переміщених осіб відповідно запитів   Департаменту соціального захисту населення Донецької ОДА, Донецького обласного центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат, Державної міграційної служби, Центру зайнятості, Фонду соціального страхування, відділу грошових виплат і компенсацій та Управління Пенсійного фонду  по 163 особам.

Відділ соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та реалізації пільг населення

Видано 12 направлень особам з інвалідністю на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації ( далі-ТЗР).

Надано 20 консультацій особам з інвалідністю щодо отримання ТЗР.

Направлено до Добропільського центру комплексної реабілітації 3 дитини з інвалідністю.

Взято на облік та внесено змін до Централізованого банку даних з проблем інвалідності – 25 осіб.

Прийнято заяви на обслуговування до територіального центру соціального обслуговування для надання соціальної послуги від 8 осіб.

Надано 36 консультацій особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи  стосовно компенсаційних виплат у 2019 році.

Прийнято заяви та документи на забезпечення санаторно-курортним лікуванням від 26 осіб.

Надано 9 консультацій щодо надання матеріальної допомоги за рахунок коштів державного бюджету та прийнято 11 заяву.

Сектор державних соціальних інспекторів

Здійснено 164 перевірки сімей з метою визначення їх права на призначення різних видів соціальних допомог (субсидій).

Сектор по контролю за призначенням та виплатою пенсій

Проведено перевірки правильності призначення та перерахунку пенсій:

 • нового призначення – 12 особових рахунки;
 • перерахунків – 49 особових рахунків.

Проведено перевірку правильності виплати допомоги на поховання та виплати недоотриманої пенсії померлими пенсіонерами – 3 особових рахунків.

Відділ з питань праці та юридично-правової роботи

Проведено щотижневий оперативний моніторинг стану заборгованості із виплати заробітної плати в розрізі підприємств міста. Заборгованість із виплати заробітної плати станом на 15 січня 2020 року відсутня.

Проведено реєстрацію 2 – х змін до колективного договору організацій міста.

Надані методичні та консультативні послуги щодо реєстрації колективних договорів та внесення змін до них.  

Проведений аналіз травматизму невиробничого та виробничого характеру в місті Добропілля за 2019 рік.

Виконано заходи з виконання Міської та Регіональної програм зайнятості.

Відділ обліку і звітності

Протягом тижня через автоматизовану систему «Є-Звітність» надана річна фінансова та бюджетна звітність станом на 01.01.2020:

- по загальному фонду Державного бюджету 23 форми;

- по загальному та спеціальному фонду Місцевого бюджету 53 форми.

Протягом тижня здійснені виплати:

 • допомоги сім'ям з дітьми; малозабезпеченим сім'ям; особам з інвалідністю з дитинства, дітям з інвалідністю; допомоги особам, які здійснюють догляд за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу; допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, у тому числі допомоги на догляд; тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату; компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку; допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, на загальну суму 5422829,70 грн;
 • державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом «гроші ходять за дитиною» та оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплата соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя, в сумі 208672,02 грн;
 • щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, у сумі 916288,41 грн;
 • допомоги на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, в сумі 2338,68 грн;
 • пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій готівковій формі безпосередньо одержувачам в сумі 2273585,86 грн;
 • грошової компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, в сумі 51521,00 грн.

Соціальний захист внутрішньо переміщених осіб

За поточний тиждень із заявами щодо видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи звернулося 29 осіб (з них 9 вперше).

Із заявами про призначення щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг протягом тижня звернулось 43 внутрішньо переміщені особи.

17 січня 2020 року відбулося засідання комісії для розгляду питань, пов’язаних із призначенням (відновленням) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Комісією було прийнято рішення щодо:

 • призначення (відновлення) соціальних виплат 42 внутрішньо переміщеним особам на підставі актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї.

Протягом тижня на офіційному веб-сайті Добропільської міської ради було розміщено 8 статей: «До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Інформаційні картки адміністративних послуг УСЗН», «Звіт про результати без проведення процедури закупівлі за 2019 рік», «Графік особистого прийому громадян керівництвом управління соціального захисту населення Добропільської міської ради на 2020 рік», «Графік проведення виїзного прийому громадян керівництвом управління соціального захисту населення Добропільської міської ради на  1 квартал 2020», «Графік проведення телефонного зв’язку з населенням міста «Пряма лінія»  керівництвом управління соціального захисту населення Добропільської міської ради на  2020 рік», «Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії», «Уряд удосконалив систему надання пільг».

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

 • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
 • Поштовий індекс: 85004
 • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
 • Тел. (06277) 2-78-60
 • Факс (06277) 2-78-71
 • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
 • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.