Соціальний проект Навчання ІТ спеціальності та працевлаштування людей з інвалідністю «Ти можеш усе» Можливості безмежні!»

В Україні проживає 2,7 млн людей з інвалідністю, з яких менше 20% є працевлаштованими. При цьому 1,4 млн осіб мають 3 групу інвалідності, яка дозволяє їм працювати, а в разі пристосування робочих місць для потреб людини з інвалідністю частина осіб з 2-ю та 1-ю групою можуть працювати на робочому місці або віддалено. Метою соціального проекту повного циклу «Ти можеш усе» Можливості безмежні!» є надання всім бажаючим людям з інвалідністю шансу навчатись безоплатно на онлайн-курсах та взяти участь у конкурсі на вакантні посади в провідних ІТ-компаніях України. 05 лютого 2020 проект стартував у проекті можуть взяти усі люди з інвалідністю. Кроки  успішної реалізації:

1. Ознайомитись з проектом за посиланням https://education.msp.gov.ua/

2. Пройти за посиланням https://prometheus.org.ua/you-can-everything/ та зареєструватись.

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ НА КУРСИ НЕОБХІДНО:

1.1. Натисніть на назву необхідного курсу (помаранчевого кольору) з переліку на сторінці https://prometheus.org.ua/you-can-everything/.

1.2. На сторінці детального опису курсу, що відкриється, натисніть у верхній частині на кнопку ЗАРЕЄСТРУВАТИ НА КУРС.

1.3. ВАЖЛИВО: обов’язково зареєструватись на два основні, а потім обрати додаткові декілька курсів (це за бажанням, якщо у Вас вистачає часу для навчання).

3. Навчання розпочнеться 05 березня 2020 року.

4. З 05 березня 2020 року у ваших аккаунтах на онлайн платформі Прометеус https://prometheus.org.ua/you-can-everything/ з’явитьтся посилання (ми виділимо це посилання яскравим кольором) – РОЗПОЧАТИ НАВЧАННЯ. Як тільки ви перейшли за посиланням - можете відразу приступити до освоєння матеріалу.

5. Термін навчання буде зазначений у вас в курсах. Довжина курсів 14 тижнів.

6. Під час навчання обов’язково користуватись розділом ОБГОВОРЕННЯ. У цьому розділі ви ставите питання менторам, викладачам, які залучені до підтримки вас під час навчального процесу. Не соромтесь, пишіть свої питання, коментарі, пропозиції. Ваша залученість до навчального процесу- це запорука вашого успіху. Ми намагатимемось відповідати на всі ваші запитання. Наша мета - пояснити вам матеріал, надати всі можливості для успішного вирішення завдань та отримання знань для подальшого вашого зростання та процвітання.

7. Під час навчання ви можете ставити питання в розділі ОБГОВОРЕННЯ, що стосується навчального процесу. Також, ви можете ставити свої запитання нам на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., що стосується адміністративних питань. Технічні питання надсилайте на адресу: support@prometheus.org.ua.

8. Коли обрані курси пройдені і ви успішно пройшли тестування – ви отримаєте сертифікат.

9. Починаючи з 08 червня 2020 року будуть оголошені конкурси на вакантні посади в ІТ компаніях України. При наявності отриманих сертифікатів та довідки про інвалідність ви можете подати свою кандидатуру на участь.

10. Конкурси будуть оголошені додатково. Інструкції та рекомендації буде надано у травні 2020 року.

Контактна інформація

Ледінг проекту https://educftson.msp.qov.ua/

Навчальна платформа Прометеус https://prometheus.org.ua/you-can-everything/

Адміністративні питання Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Технічні питання support@prometheus.org.ua

Партнери проекту

https://itukraine.org.ua/

https://prometheus.org.ua/

promet

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.