Інформація для бажаючих створити дитячий будинок сімейного типу

Бажаючим створити дитячий будинок сімейного типу на базі своєї родини надається можливість переїхати на постійне місце проживання до с. Райгородок Сватівського району Луганської області, де буде надано в користування житло.

Продовжити

Підліток і поліція

1 березня 2018 року в ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. спеціалісти Добропільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді сумісно зі спеціалістом бюро правової допомоги провели профілактичний захід «Підліток і поліція», який був спрямований на покращення обізнаності учнів з правових питань.

Продовжити

Комісія з питань захисту прав дитини

Соціальний захист дітей в Україні — це один з найважливіших напрямків діяльності держави. Рівень цивілізованості суспільства визначається ставленням до найменш захищених та найбільш вразливих його членів, які потребують соціального захисту.

Продовжити

20 листопада – Всесвітній день дитини

20-го листопада 1959-го року прийняли «Декларацію прав дитини». Потім, в 1989-му році, також 20-го листопада всесвітнім співтовариством була прийнята «Конвенція прав дитини» з єдиної для всіх датою святкування цього дня.

Продовжити

Літо – пік дитячого травматизму

Починаються канікули, а тому частина дітей від’їжджає на організований відпочинок – літні табори, санаторії і таке інше, а друга частина залишається вдома. І якщо в ході навчального процесу під час першої половини дня і, навіть, частини другої, діти перебувають під контролем дорослих (вихователів та вчителів), то з початком канікул вони або віддані самі собі, або не вельми вправним бабусям та дідусям, які вже фізично не встигають вглядіти своїх онуків. Як наслідок, саме влітку стається найбільша кількість нещасних випадків та стрімко зростає дитячій травматизм.

Продовжити

  • 1
  • 2
logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.