Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.

4 вересня 2019 року при виконкомі Добропільської міської раби відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядок денний було винесено 14 питань, зокрема розглядались питання про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав відносно малолітніх дітей, закріплення житлової площі за дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, про доцільність повернення малолітньої дитини на виховання та спільне проживання до матері, яка повернулась з місць позбавлення волі, влаштування неповнолітньої дитини до державного навчального закладу на повне державне забезпечення та встановлення статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, зазнала психологічного насильства. Також розглядалось питання Добропільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді про результати роботи з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах. Під час проведення засідання членами комісії ретельно вивчено всі наявні документи, що потребували свого вирішення, заслухано громадян, яких було запрошено для вирішення питань по суті. По закінченню обговорення по кожному питанню винесено рішення та надано рекомендації та висновки.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.