Відбувся міський турнір з волейболу серед аматорських команд

24 лютого 2019 року у спортивному залі Палацу спорту міста Добропілля за сприяння міського голови Андрія АКСЬОНОВА та за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради відбувся турнір з волейболу серед аматорських команд, присвячений 30-й річниці виводу військ з Афганістану.

На запрошення організаторів у змаганнях взяли участь п’ять команд: «Шахтоуправління «Добропільське», «Шахтоуправління «Білозерське», м. Добропілля, смт Новодонецьке, Шахівська ОТГ.

vol afg1

Урочистості розпочалися зі звучання Гімну України. Учасників турніру привітав начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради Віталій КЛИЧОВ та головний суддя змагань Андрій АСКЕРОВ.  Вони побажали командам видовищної гри, успішних виступів та переможних результатів.

А далі почалися ігри за коловою системою: кожна команда мала можливість зіграти проти кожного суперника. Зустрічі були дуже цікавими та напруженими. Волейболісти грали азартно і ніхто не хотів віддавати перемогу. Це було видовищне дійство. Ніхто не залишився байдужим.

Майстерну комбінаційну гру показали волейболісти смт Новодонецьке, які стали переможцями турніру, друге місце посіла команда «Шахтоуправління «Добропільське», третє місце вибороли волейболісти з Шахівської ОТГ.

vol afg2

Спортсмени  отримали заслужені нагороди. Чемпіонам турніру був вручений спортивний кубок, медалі та грамоти, призерам – медалі та грамоти відповідної ступені.

Суддівською колегією визначені кращі волейболісти команд в номінаціях: «Кращий захисник» - Берлет Максим (Шахівська ОТГ), «Кращий нападник» - Аскеров Андрій («Шахтоуправління «Добропільське»), «Кращий пасуючий» - Дунда Валерій (смт Новодонецьке).

Вітаємо всіх учасників та бажаємо тільки перемог, як на спортивному майданчику, так і в житті.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.