У Добропіллі відбувся фінал обласних змагань «Олімпійське лелеченя»

24 квітня в місті Добропіллі у Палаці спорту пройшов фінал обласних змагань серед учнів 6-8 класів загальноосвітніх шкіл «Олімпійське лелеченя».

Учасниками заходу стали 8 команд:

 1. ВЕЛИКОНОВОСІЛКІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2
 2. РОДИНСЬКА ЗОШ І-ІІ ступенів № 36
 3. КРАМАТОРСЬКА ЗОШ І-ІІІ ступенів № 25
 4. БІЛБАСІВСЬКИЙ ОЗЗСО І-ІІІ ступенів
 5. НІКОЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ «СОФІЯ»
 6. ВУГЛЕДАРСЬКИЙ НВК «ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ»
 7. КОСТЯНТИНІВСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1
 8. ТОРЕЦЬКИЙ ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 8

Привітати учасників змагань завітали: виконавчий директор відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Дмитро ПОДОПРИГОРА, начальник Донецького обласного віділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерство освіти і науки  України Ігор НЕСТЕРЕНКО, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради Віталій КЛИЧОВ.

Спортивний захід складався з чотирьох частин: «презентація команд», «комбінована естафета», «рухлива гра» (вибивний), вікторина на знання історії олімпійського руху.

За презентацію найбільше балів отримали юнаки і дівчата Великоновосілківського району, другими стали діти з Краматорська, третіми – Билбасівки.

Найспритнішою в естафетах виявилася команда Великоновосілківського району, друге місце тут посіла команда Билбасівки, третє –Родинське.

Дуже емоційним видався третій вид спортивного заходу – «рухлива гра» (вибивний). У фіналі команда Білбасівки поступилася представникам Торецька. Третє місце тут посіли юнаки і дівчата Родинське.

У вікторині перше місце посіла команда Вугледару, друге – команда Білбасівки, трійку призерів замкнула збірна команда Родинське.

За підсумками всіх випробувань перемогу вибороли представники Білбасівки, , друге місце – у юнаків і дівчат Великоновосілківського району, на третій позиції –Родинське.

Кращі команди були нагороджені медалями, кубками, грамотами та цінними призами.

Такі заходи зближують дітей, виховують в них здоровий дух суперництва, допомагають їм весело та активно проводити своє дозвілля.

Всеукраїнський фінал заходу «Олімпійське лелеченя» пройде у вересні в Києві, на якому зустрінуться команди переможці з усіх областей України.

 

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

 • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
 • Поштовий індекс: 85004
 • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
 • Тел. (06277) 2-78-60
 • Факс (06277) 2-78-71
 • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
 • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.