У Добропіллі пройшли навчально-тренувальні збори з баскетболу

З 12 по 23 серпня на базі Палацу спорту м. Добропілля проводилися збори вихованців секцій з баскетболу за підтримки Добропільської міської ради. Взяли участь 28 юнаків 2001-2006 р.н. з смт Новодонецьке, м. Белозерське, м. Білецьке, м. Добропілля. На базі їдальні Добропільської міської ради для них було організовано 3-х разове харчування по спеціально спроектованому меню для спортсменів.

Мета зборів - підвищення загальної фізичної підготовки баскетболістів, відточування технічних навичок гри, поліпшення командних взаємодій. Тренувальний процес включав в себе ранкову зарядку, силове тренування, в завершенні дня ігрове технічне тренування.

Програму зборів було побудовано так, щоб в перші три дні спортсмени отримали тренувальні навантаження, після чого був день відпочинку з поїздкою в басейн і на базу «Привітне», де хлопці з задоволенням і азартом грали в волейбол, футбол, пірнали з вишки в воду, каталися на катамаранах, брали участь у цікавих конкурсах та естафетах.

Далі були 3 дні спеціальних інтенсивних навантажень, після яких спортсмени отримали вихідний день з поїздкою в басейн, відвідали каток в м. Дружківка, де подивилися на тренування хокейного клубу та покаталися на ковзанах.

23 серпня відбувся заключний турнір, підведення підсумків того, як хлопці впоралися з навантаженням. Призові місця розподілилися в наступному порядку: команда з Білозерського заслужено посіла 1 місце серед школярів, 2 місце було отримано командою з Білицького, 3 місце з гідністю посіла Новодонецька команда. Хлопці дуже злагоджено грали, що було відпрацьовано на зборах.

В останній день зборів відбулися загальні збори, підведення підсумків. Висновок очевидний: хлопці на зборах оздоровилися, поліпшили технічну базу, стали більш дружні та згуртовані.

Тренери в рамках зборів розробили спільну стратегію розвитку баскетболу в м. Добропілля в єдиній організаційній програмі, за якою баскетбольні секції міст Великого Добропілля відтепер будуть вибудовувати тренувальний процес.

Учасники заходу поїхали додому з величезним позитивом, задоволені і щасливі.

zbor

zbor1

zbor3

zbor kat

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.