Переможцем матчу з футболу «Кубок співдружності» стала команда ШУ «Білозерське»

12 жовтня на стадіоні «Авангард» Добропілля відбувся матч з футболу «Кубок співдружності» підприємств вугільної промисловості м. Добропілля ШУ «Добропільське» і ШУ «Білозерське».

На святі були присутні почесні гості: начальник відділу з питань сім'ї, молоді та спорту Добропільської міської ради Віталій КЛИЧОВ, генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю «ДТЕК Добропіллявугілля» Юрій ЧЕРЕДНИЧЕНКО, голова Добропільської територіальної організації профспілок працівників вугільної промисловості України Петро ДРЕВАЛЬ.

Змагання проходили за підтримки Добропільської міської ради, за сприянням міського голови Андрія АКСЬОНОВА, компанії ДТЕК і профспілкових організацій міста Добропілля.

Під час тайм-аута вихованці Добропільського центру «Спорт для всіх» під керівництвом тренера з футболу Олександра ТЕЛЕНДІЯ провели показове тренування.

Можна відзначити активну участь на трибунах уболівальників обох команд, підтримка яких надавала сил і енергії спортсменам.

За результатами матчу з футболу «Кубок співдружності» сертифікат на суму 5000 грн та медалі були вручені команді ШУ «Білозерське».

Команда ШУ «Добропільське» була нагороджена сертифікатом на суму 3000 грн, медалями та дипломом.

ub spivdr2

ub spivdr3

ub spivdr

ub spivdr1

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.