Боксери Великого Добропілля здобули перемогу та медалі у Відкритій першості ДЮСШ

У залі боксу ЦТК відділу освіти Добропільської міської ради з 20 по 21 грудня відбулася Відкрита першість ДЮСШ з боксу серед юнаків 2008-09 рр.н та 2010 р.н.

Змагання зібрали близько 60 боксерів з міст: Белозірське, Білицьке, Добропілля, Покровськ.

Велике Добропілля представили 37 боксерів: 16 вихованців центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (тренери - Валерій БЕРЕЖНИЙ, Євген НОВІК), 5 спортсменів Білозерського відділу ДО СДЮСШОР (тренер - Ілля ШУПІЧЕНКО) та 16 вихованців ДЮСШ відділу освіти Добропільської міської ради (тренери МИРОНЮК Олександр, БИЧКОВ Андрій, Олександр МИХАЛКО). За перемогу спортсмени боролись віддано.

Переможцями та призерами першості стали:

I місце

Чубарев Дмитро (тренер – Андрій БИЧКОВ, Олександр МИХАЛКО, Олександр МИРОНЮК)

Сліпченко Андрій (тренер – Андрій БИЧКОВ, Олександр МИХАЛКО, Олександр МИРОНЮК)

Самофалов Андрій (тренер – Андрій БИЧКОВ, Олександр МИХАЛКО, Олександр МИРОНЮК)

Корнєв Гліб (тренер – Андрій БИЧКОВ, Олександр МИХАЛКО, Олександр МИРОНЮК)

Лутицький Максим (тренер – Андрій БИЧКОВ, Олександр МИХАЛКО, Олександр МИРОНЮК)

Пригода Тимофій (тренер – Андрій БИЧКОВ, Олександр МИХАЛКО, Олександр МИРОНЮК)

Осінський Гліб (тренер – Андрій БИЧКОВ, Олександр МИХАЛКО, Олександр МИРОНЮК)

Кравченко Леонід (тренер – Андрій БИЧКОВ, Олександр МИХАЛКО, Олександр МИРОНЮК)

Шебанов Олександр (тренер Ілля ШУПІЧЕНКО)

Воронков Гліб (тренер – Євген НОВІК)

Русанов Максим (тренер – Євген НОВІК)

Орлов Іван (тренер – Євген НОВІК)

II місце

Бесонов Іван (тренер – Андрій БИЧКОВ, Олександр МИХАЛКО, Олександр МИРОНЮК)

Древаль Михайло (тренер – Андрій БИЧКОВ, Олександр МИХАЛКО, Олександр МИРОНЮК)

Шелудько Микита (тренер – Андрій БИЧКОВ, Олександр МИХАЛКО, Олександр МИРОНЮК)

Шрамков Владислав (тренер – Євген НОВІК)

Конобрицький Рустам (тренер – Євген НОВІК)

Мудрий Артем (тренер – Євген НОВІК)

Істиченко Гліб (тренер – Євген НОВІК)

Ігнатенко Гурман (тренер Ілля ШУПІЧЕНКО)

Воронков Данило (тренер Ілля ШУПІЧЕНКО)

Євсеєнко Іван (тренер Ілля ШУПІЧЕНКО)  

Попов Денис (тренер Валерій БЕРЕЖНОЙ)

ІІІ місце

Кошман Володимир (тренер – Андрій БИЧКОВ, Олександр МИХАЛКО, Олександр МИРОНЮК)

Попович Іван (тренер – Андрій БИЧКОВ, Олександр МИХАЛКО, Олександр МИРОНЮК)

Оризу Мартин (тренер – Андрій БИЧКОВ, Олександр МИХАЛКО, Олександр МИРОНЮК)

Ахметов Іван (тренер – Андрій БИЧКОВ, Олександр МИХАЛКО, Олександр МИРОНЮК)

Харитонов Владислав (тренер – Андрій БИЧКОВ, Олександр МИХАЛКО, Олександр МИРОНЮК)

Бойченко Давид (тренер – Євген НОВІК)

Коваленко Анатолій (тренер – Євген НОВІК)

Тетушкін Дмитро (тренер – Євген НОВІК)

Пугач Родіон (тренер – Євген НОВІК)

Шишкін Микита (тренер Валерій БЕРЕЖНОЙ)

Костюченко Денис (тренер Валерій БЕРЕЖНОЙ)

Броваренко Ілля (тренер Валерій БЕРЕЖНОЙ)

Татаренко Владислав (тренер Валерій БЕРЕЖНОЙ)

Кобзев Данило (тренер Ілля ШУПІЧЕНКО)

Спортсмени були нагороджені медалями та грамотами.

Вітаємо наших тренерів та їх вихованців!!!

boksdus

boksdus1

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.