Засідання обласної школа новаторства керівних і педагогічних керівників дошкільної освіти в Смарагдовому містечку

Обласна школа новаторства керівних і педагогічних працівників дошкільної освіти (керівник – Стягунова О.О., завідувач відділу дошкільної освіти облІППО) провела перше своє засідання у мальовничому світі дитинства - Санаторно-оздоровчому центрі соціальної реабілітації (СОЦСР) «Смарагдове місто» (директор – Демченко Г.В.) за темою «Соціальна реабілітація дошкільників в умовах СОЦСР».

Продовжити

Разом до Нової української школи

Актуальним питанням забезпечення умов для успішної реалізації Нової української школи є готовність учасників освітнього процесу до взаємодії в умовах реформування освітньої галузі. 12 червня 2018 року відбулося ІІ засідання міської Академії «PROFУСПІХ» з метою  підвищення професійної компетентності вчителів освітніх закладів міста.

Продовжити

До Міжнародного дня сім’ї

В рамках тематичних інформаційно-просвітницьких заходів до Міжнародного дня сім’ї, який щорічно відзначається 15 травня (резолюція Генеральної Асамблеї ООН від 20.09.2013 р.) в м. Покровську в НВК №1 пройшов обласний семінар-практикум «Інноваційні підходи до духовно-морального виховання особистості»,  представниками якого від м. Добропілля були Героєва В.І., методист методичного кабінету відділу освіти Добропільської міської ради, Кузьмініч Л.О., керівник гуртка «Християнська етика» НВК № 4 та Андрушків Г.Ф., завідувач ЗДО №36 «Пролісок».

Продовжити

Обласна авторська майстерня освітян Добропілля в дії

Краматорський дошкільний дитячий будинок №3 «Гайок» в межах роботи обласної авторської майстерні Кальченко Інни Володимирівни «Створення моделі інклюзивної освіти в Школі Педагогічної Гармонії як передумова для повноцінної соціальної мобільності дітей з обмеженими можливостями» зустрічав педагогів області на засіданні Клубу дефектолога «Професійна кооперація для здійснення корекційно-реабілітаційної роботи з дітьми з аутичними проявами».

Продовжити

Участь команд Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді м. Добропілля у VІ обласному зльоті юних туристів-краєзнавців, присвяченому дню Європи

З 04 по 06 травня 2018 року проводився VІ обласний зліт юних туристів - краєзнавців  у с. Торське, Лиманський район Донецької області (турбаза «Лісова»).  Метою Зльоту було сприяння розвитку творчих інтересів дітей з різних напрямів краєзнавства, науково-дослідницької і природоохоронної роботи, виховання патріотизму, поваги та дбайливого ставлення до історико-культурної спадщини українського народу.

Продовжити

Методичний семінар з виховної роботи

4 травня 2018 року на базі відділу освіти Добропільської міської ради відбувся методичний семінар за участю заступників директорів з виховної роботи, представників батьківських комітетів освітніх закладів,  інспектора ювенальної  превенції Добропільського відділення поліції  Мурашко Юлії Володимирівни.   

Продовжити

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.